دانلود Sniper : Ultra Kill 1.1.3 – بازی اسنایپر: فوق العاده کشتن اندروید

انتشار: 8 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.1.3
اندروید: 2.3 به باللا
,
دانلود Sniper : Ultra Kill 1.1.3 – بازی اسنایپر: فوق العاده کشتن اندروید

Sniper : Ultra Kill اسنایپر (تک تیرانداز): کشتن فوق العاده یکی دیگر از بازی های تک تیراندازی برای اندروید در سبک جذاب و هیجانی اکشن می باشد طراحی شده توسط استودیو Royal Reilly است. این بازی نیز همانند دیگر بازی های اندرویدی از حالت های جذاب برخوردار بوده و صحنه های اکشن سرگرم کننده را برای کاربران به وجود می آورد که می تواند ساعت ها آنها را پشت موبایل های هوشمند نگه دارد. همانطور که از نام بازی پیداست در این بازی شما از ارتفاعات بلند و به صورت حرفه ای به تک تیراندازی و کشتن مخالفان خواهد پرداخت و عملیات خود را باید در هر سطح به پایان برسانید تا به سطح دیگری راه یابید که دارای چالش‌های خاص خودش می باشد. این بازی از سلاح های مختلف با تفاوت قدرتی و شکلی برخوردار است که جذابیت عالی را به کاربر ارائه می دهد!

از دیگر ویژگی های بازی هیجانی Sniper : Ultra Kill می توان به داشتن حالت های مختلف اشاره نمود که برخی از این حالت ها، حالت سرکوب، حالت مسدود، حالت کمک و غیره نام دارد. می‌توانید به میل خودتان این حالت ها را در باز به کار گرفته و در این سبک بازی از آن بهره ببرید و همچنین وظایف شما در بازی اسنایپر داستان های هیجان انگیزی را به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که بازی Sniper : Ultra Kill علاوه بر اینکه دارای سلاح های مختلف است، دارای سیستم ارتقاء نیز برای قدرتمند کردن تیراندازی می باشد. گرافیک بازی نسبت به حجم بازی نیز متناسب بوده و دارای جذابیت عالی است که سرگرمی خوبی نیز به وجود می آورد و علاوه بر این بازی دارای دیتا نبوده و نیازی به اتصال اینترنت یا آنلاین بودن بازی نیست!

برخی از ویژگی ها و امکانات بازی Sniper : Ultra Kill :

– داشتن حجم کم با گرافیک متناسب از محیط های جذاب

– دارا بودن حالت متنوع محیط دست های متفاوت

– وجود سلاح های مختلف با داشتن سیستم ارتقا برای قوی کردن آنها

– تلاش برای پایان رسیدن به ماموریت ها و تکمیل کردن سطح

– گیم پلی جذاب و تیراندازی از ساختمان ها و برج های بلند

دانلود Sniper : Ultra Kill 1.1.3 – بازی اسنایپر: فوق العاده کشتن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.