دانلود Sniper Shot 3D: Call of Snipers 1.0.9 – بازی اکشن شلیک تک تیرانداز اندروید

انتشار: 27 اسفند 1396
ورژن: 1.0.9
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Sniper Shot 3D: Call of Snipers 1.0.9 – بازی اکشن شلیک تک تیرانداز اندروید

Sniper Shot 3D: Call of Snipers بازی جذاب و هیحانی از دنیای ماموریت های تیراندازی برای دستگاه های اندروید میباشد که توسط استودیو بازی سازی Mouse Games طراخی و انتشار یافته است. رهگیری و مهارت های تیراندازی تان را تسخیر کتید و برای تیراندازی های پشت سر هم در وسط دشمنان هماهنگ و آماده کنید. زمان انجام اقدامات شدید امروز است؛ به عنوان یک سرباز ویژه مخفی، شما باید هر محل را با دقت تماشا و بررسی کنید و اعتصاب خود را بدون هیچ عیبی شروع نمایید و با کشتن مخالفان ماموریت را تکمیل کنید. در کل بازی دارای بیش از 100 ماموریت جذاب و هیجان انتکگیز در محیط و مکان های مختلف است که باید همه آن ها را به مرور زمان تکمیل کنید و مهارت های تیراندازی خود را از هر مرحله به مرحله دیگر افزایش دهید!

بازی Sniper Shot 3D: Call of Snipers دارای حجم کم کمی است که نسبت به دیگر بازی های تیراندازی اندروید از ویژگی های عای و حجم مناسب برخوردار است. این بازی علاوه بر داشتن حجم کم و امکانات دیگر دارای کیفیت گرافیک سه بعدی نفس گیر و کنترل های بصری بصری نسبت به حجم بازی می باشد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم تیراندازی با سلاح اسنایپر کند!

ویژگی های بازی Sniper Shot 3D: Call of Snipers

  • محیط و مکان مختلف برای انچام ماموریت
  • وجود بیش از 100 ماموریت پر از اقدام جذاب و عالی
  • گرافیک سه بعدی نفس گیر به همراه کنترل های بصری و آسان
  • صدها سلاح مختلف برای انتخاب از جمله تفنگ تک تیرانداز، تفنگ ساچمه زنی و …
  • نیاز به نشانه گیری دقیق و عالی برای نابود کردن دشمنان
  • تیراندازی از ساختمان ها یا پشت جاهای مخفی

دانلود Sniper Shot 3D: Call of Snipers 1.0.9 – بازی اکشن شلیک تک تیرانداز اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.