دانلود Smashy Duo 2.0.9 – بازی آرکید اسمشی دیو اندروید

انتشار: 3 تیر 1397
ورژن: 2.0.9
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Smashy Duo 2.0.9 – بازی آرکید اسمشی دیو اندروید

Smashy Duo یک بازی ترکیبی اکشن و آرکید جذاب که به نوعی یکی از بازی های نسبتا محوب اندروید به حساب می آید که توسعه و ساخته شده از سوی استودیو بازی سازی Big Frost Games برای سیستم عامل اندروید است. بازی دارای ویژگی و جذابیت های منحصر به فردی می باشد که به سرعت گام در آن شما شاهد کنترل 2 قهرمانان عالی و بی نظیر در این سبک بازی خواهید بود که باید برای عبور از چالش به دشمنان ضربه بزنید و دو قلوهای قهرمان را به نمایش بگذارید. بیش از 100 قهرمان در بازی وجود دارند که باید رفته رفته باز کنید که هر کس ظاهر منحصر به فرد خود و اثر صدا را داشته باشد. بازی علاوه برداشتن موارد منحصر به فرد دارای حالت های مختلف از جمله حالت کمپین با 50 سطح از چالش و مبارزه با قدرتمند می باشد.

امکان ارتقاء دادن قدرت نیز در بازی برنامه ریزی شده است و دارای سیستم یو پی اس قوی می باشد. بازی Smashy Duo بازی دارای یک کنترل شیرو ضربه ای ساده است که هر کسی به راحتی می تواند بدون رفتن از طریق آموزش های پیچیده به انتخاب و بازی بپردازد. همچنین همانطور که در ابتدای بازی گفتیم، بازی Smashy Duo ویژگی های منحصر به فردی دارد که یکی از آن ها اتصال به گوگل پلی می باشد که در کل این امکان را فراهم می کند کاربر و بازیکن بتواند دستاوردها را مشاهده کند. لازم به ذکر است که بازی توانسته در مارکت گوگل پلی امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را با بیش از 500 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Smashy Duo :

– سریع گام و منحصر به فرد با تجربه گیم پلی چالشی

– طراحی شده و بهره وری از ساده ترین کنترل

– حالت کمپین با 50 سطح از چالش عالی

– مبارزه با قدرتمندترین رئیس ها

– وجود بیش از 100 قهرمان

– 5 ارتقاء قدرت یو پی اس

– مجموعه های مختلف از هیولاها و مراحل باز شدنی

– صداگذاری عالی به همراه نمایش خیره کننده

– یکپارچه سازی میران با صفحه فیس بوک

– دستاوردهای خدمات بازی Google Play

دانلود Smashy Duo 2.0.9 – بازی آرکید اسمشی دیو اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.