دانلود Smashing Rush 1.4.6 – بازی آرکید دوندگان فوق العاده اندروید

انتشار: 7 مرداد 1397
ورژن: 1.4.6
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Smashing Rush 1.4.6 – بازی آرکید دوندگان فوق العاده اندروید

Smashing Rush یکی از بازی های جدید و زیبا در سبک آرکید با گیم پلی پارکور از کاراکترهای دونده فوق العاده می باشد که طراحی و منتشر شده از سوی استودیوی بازی سازی Cold Soda برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. در این بازی زیبای اندروید شما همانند دیگر بازی های آرکید راش باید با شخصیت های مختلف به دویدن در مراحل و سطوح مختلف بپردازید و هر بار تلاش کنید تا بتوانید یک رکورد جدید برای خود ثبت کنید. هر محیط از بازی دارای موانع فوق العاده و بسیاری می باشد که از رفتن شما به جلوگیری می کند و باعث باخت شما در بازی می شود. در هر سطحخ می توانید اقدامات مختلف را برای عبور از موانع با کاراکتر و شخصیت های مختلف به نمایش بگذارید که برخی از آن ها عبارتند از پرش، دویدن سریع و … می باشد.

در بازی 21 کاراکتر مختلف وجود دارد که می توانید به مرور و رفته رفته در بازی با چالش کشیدن خود و کشب امتیاز بهتر به باز کردن آن ها بپردازید تا بازی را شخصیت های دیگر دنبال کنید. بازی Smashing Rush محیط شهری و گسترده را در اختیار شما قرار خواهد داد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم دویدن با کاراکترهای جذاب و محبوب کند! همچنین بازی دارای 2 حالت چالشی و سریع می باشد که هرکدام از حالت ها نسبت به هم متفاوت بوده و باعث ایجاد هیجان در بازی می شود! کنترل ساده برای هدایت آسان و مدیریت سریع می باشد تا بتوایند به بهترین امتیاز ممکن در بازی دست یابید!

ویژگی های بازی Smashing Rush :

– جمع آوری 21 کاراکتر با حرکات و اشکال مختلف

– به اجرا گذاشتن اقدامات مختلف از جمله پرش

– دارای سطح های چالش هیجان انگیز و جذاب

– طراحی شده در سبک بازی های پارکور سریع

– مسابقه در برابر موانع مختلف جهت عبور از آن ها

– داشتن کنترل آسان و ساده برای هدایت راحت

دانلود Smashing Rush 1.4.6 – بازی آرکید دوندگان فوق العاده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.