دانلود Smashing Four 1.0.0 – بازی استراتژی نبرد (اسماشینگ فور) اندروید

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 1.0.0
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Smashing Four 1.0.0 – بازی استراتژی نبرد (اسماشینگ فور) اندروید

غذت و افتخار در انتظار شما در این عرصه پر هیجان و جذاب است! همین الان حاضر و وارد شوید و جنگ های شدید در این بازی PvP چند نفره جنگ های سر و صدا دار را انجام دهید! Smashing Four بازی عالی نبرد و جنگ در سبک استراتژی آنلاین و زمان واقعی از سوی استودیو بازی سازی Geewa برای گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی شده و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است! ساخت تیم خود به صورت بی سر و صدای تا بعد از آموزش های لازم وارد و مبارزه شوید و خود را در نهایت چالش با دیگر بازیکان بالا ببرید. برنده شدن در جنگ، جمع آوری پاداش، ارتقاء دادن قهرمانان، باز کردن عرصه های جدیدتر و بسیاری دیگر از برخی از کارهایی عالی است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت و هیجان جذابیت را ازاین طریق به بازی وارد خواهید کرد!

وجود قهرمان بسیار بازی را جذابتر کرده است که هر کدام از آن دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فرد نسبت هم هستند و شما شاهد نبردهای مختلفی از جنگی و شیوه های متفاوت خواهید بود. در نتیجه شما بازی Smashing Fourنصب کنید، تیم خود را بسازید و با همکاری دوستان وارد نبردهای چند نفره شوید و چالش های بسیاری را همراه بازی فتح نمایید تا مهارت و قدرت خود را در این عرصه نشان دهید!

ویژگی های بازی Smashing Four

  • بازی جذاب و هیجان انگیز با موجوات مختلف!
  • وجود قهرمانان بسیار برای ارتقا با مهارت های منحصر به فرد
  • جنگ در زمان واقعی با امکان بازی کردن به صورت چند نفره
  • وجود صحنه های جذاب و بسیار چالش انگیز
  • طراحی شده با گیم پلی جنگ استراتژیک
  • داشتن گرافیک زیبا و جذاب با کیفیت

دانلود Smashing Four 1.0.0 – بازی استراتژی نبرد (اسماشینگ فور) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.