دانلود بازی ایرانی ماشین سنگین ( حرفه ای ) برای اندروید – نسخه جدید !

انتشار: 26 اسفند 1399
ورژن: 1.3
,
دانلود بازی ایرانی ماشین سنگین ( حرفه ای ) برای اندروید – نسخه جدید !

ماشین سنگین (بازی حرفه ای) یک بازی در سبک رانندگی با طراحی خوب از محیط ها تا اتومبیل ها است که جذابیت بسیاری را برای دوستداران بازی ها فراهم می کند. این بازی توسعه یافته و طراحی شده برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی می باشد که در کافه بازار به صورت رایگان مورد عرضه قرار گرفته است. شما در بازی شاهد ماشین های سنگین با طراحی عالی خواهید بود که برای جاده های کوهستانی با شیب ها و پیچ هایی خطرناک آماده شده اند و رفته رفته شما می توانید آن ها را بخرید و با به عرصه سنگین سوارها بزارید!

بازی ماشین سنگین از گرافیک و کیفیت طراحی متناسبی برخوردار است و همین باعث شده فیزیک طبیعی را در آن شاهد باشید و تجربه هایی مشابه واقعیت را کسب کنید. همانظور که در پاراگراف قبلی اشاره شد محیط های بازی با پیچ های خطرناک طراحی شده است و راننده های جسور را می طلبد تا بتوان با ماشین های سنگین و بزرگ از آن ها عبور کرد. همچنین لازم به ذکر است که امکان حمل بارهای مختلف و متنوع وجود دارد و بدون شک به جذابیت بازی می افزاید!

آخرین و جدیدترین نسخه از بازی ماشین سنگین که ذر مارکت ایرانی کافه بازار منتشر یافته است که در ادامه مطلب با لینک مستقیم قابل دانلود است. اگر شما هم از دوستدارن بازی های ماشین سواری سنگین و با خاور و … هستید این بازی را از دست ندید و تمام سعی خود را به کار بگیرید.

ویژگی های کلیدی بازی :

  • طراحی شده با  گرافیک سه بعدی و چشم نواز
  • فیزیک طبیعی و شبیه سازی شده از واقعیت
  • مدل سه بعدی و حقیقی خاور
  • وجود بار های متنوع با گرافیک بالا
  • وجود خودروهای مختلف برای باز کردن و رانندگی
  • و …

 

و …

دانلود بازی ایرانی ماشین سنگین ( حرفه ای ) برای اندروید – نسخه جدید !

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.