دانلود Royal Revolt 2 3.8.1 – بازی آنلاین شورش سلطنتی 2 اندروید

انتشار: 26 دی 1396
ورژن: 3.8.1
اندروید: 4.0 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Royal Revolt 2 3.8.1 – بازی آنلاین شورش سلطنتی 2 اندروید

Royal Revolt 2 شورش سلطنتی یکی دیگر از بازی های آنلاین در سبک اکشن و استراتژی برای اندروید می باشد که در مارکت گوگل طرفداران زیادی کسب کرده است! در بازی شما باید ارتش خود را به نبردهای بزرگ آماده خواهید کرد و در برابر مخالفان که تشنه حکومت شما هستند باید از حکومت خود دفاع کنید! رقابت کردن با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به صورت آنلاین برای شما نیز هیجان انگیز و جذاب خواهد بود! هدف شما در بازی رسیدن به یک پادشاهی قدرتمند و بزرگ است که باید در جنگ های خود پیروز و دفاع محکمی داشته باشید و از نقشه های جنگی و حیله برای دشمنان به کار ببرید! البته برای ساخت پادشاهی قدرتمند باید اول ارتش خود را بهبود دهید و برای دشمنان خود مسیر های مرگ بار ایجاد نمایید تا هیچ وقت نتوانند دست خود را به تاج و تخت شما برسانند!

بازی Royal Revolt 2 رایگان بوده و توسط استودیوی بازی سازی flaregames ساخته و عرضه شده که یک بازی موفق بوده! در نظر داشته باشید که بازی برای اجرا همیشه نیاز به اتصال اینترنت دارد. هم اکنون می توانید این بازی زیبا و عالی را از لینک مستقیم به صورت رایگان دریافت نمایید.

ویژگی های Royal Revolt 2

 • صحنه های زیبا بازی با جذابیت عالی
 • گرافیک فوق العاده با حکومت جال و جذاب
 • کنترل پادشاهی خود و رهبری بر ارتش در جنگ
 • دفاع از قلعه خود با ایجاد یک مسیر مرگبار برای دشمنان خود!
 • ساخت پادشاهی خود را و بهبود ارتش برای تبدیل شدن به یک حکومت قدرتمند
 • شرکت در برنامه های منظم مانند “جنگ اتحاد” برای متحد شدن!
 • همفکری و بحث با دوستان از طریق ایجاد اتحاد

دانلود Royal Revolt 2 3.8.1 – بازی آنلاین شورش سلطنتی 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.