دانلود Rolling Sky 1.7.5 بازی آسمان نورد اندروید

انتشار: 4 اسفند 1396
ورژن: 1.7.5
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Rolling Sky 1.7.5 بازی آسمان نورد اندروید

Rolling Sky آسمان نورد یک بازی جذاب و عالی در سبک بازی های تخته ای می باشد که از استودیو بازی سازی Cheetah Games برای اندروید منتشر شده است. در بازی باید با کشیدن توپ به چب و راست از برخورد با مانع و تله های مختلف اجتناب کنید و چالش سرعت بازی و روند توپ را کنترل نمایید تا برنده هر دور شوید! با اینکه در بازی با مانع های مختلف رو به رو خواهید شد، ولی با کنترل بسیار ساده لمسی که بازی دارد، می توانید از این مانع ها به راحتی عبور کنید و دور را به پاپان برسانید. بازی Rolling Sky دارای محیط های بسیار جذاب 3D خیره کننده است و یک بازی چالش سرعتی بسیار عالی را برای کاربران اندروید را فراهم می کند.

ویژگی های بازی Rolling Sky

  • کم حجم با گرافیک عالی
  • کنترل لمسی بسیار ساده
  • محیط و جلوه های 3D خیره کننده
  • دارای محیط های مختلف مانند: کیهان، جنگل، برف، دوزخ و بیشتر

دانلود Rolling Sky 1.7.5 بازی آسمان نورد اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.