دانلود Rocket Royale 1.242 – بازی اکشن راکت رویال برای اندروید

انتشار: 12 تیر 1397
ورژن: 1.242
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Rocket Royale 1.242 – بازی اکشن راکت رویال برای اندروید

Rocket Royale راکت رویال یک بازی جذاب و آنلاین در سبک بازی های اکشن از سوی استودیو بازی سازی OneTonGames برای اندروید می باشد. قبل از این نیز در وبسایت میلاد دانلود بازی های دیگر همچن Bigfoot Monster Hunter را برای دانلود قرار داده ایم و امروز نیز قصد قرار دادن یک بازی دیگر از این استودیو را داریم. این بازی همانند دیگر بازی های رویال آنلاین است که در آن شاهد محیط با طراحی گرافیک متفاوت و بالاتر از پیکسلی خواهید بود و دشمنان خود مورد هدف تیراندازی قرار خواهید داد. داستان بازی مربوط به پادشاه سلطنتی است که در حال مرگ می باشد. مردم به شدت برای زندگی خود مبارزه می کنند و از این موضوع نگران هستند. اما تنها یک بازمانده که …! هر کس یک شانس واقعی برای زنده ماندن دارد!

در بازی شما می توانید به عنوان یک هدایت کننده بازمانده جمع آوری دنده ها و ساخت یک موشک برای ترک این مکان بپردازید و از این رو با تمام دشمنان خود مبارزه کنید. در بازی Rocket Royale تاکتیک های زیادی را با ساختن و پوشش در اطراف شما، فراهم می شوند! خلاق باشید، هوشمندانه عمل کنید و تخریب عظیمی در میدان نبرد برای دشمنان به وجود آورید و قدرت خود را به اجرا بگذارید. لازم به ذکر است که بازی Rocket Royale نسبت به دیگر بازی های مشابه رویال که گیم پلی اکشن را دارا هستند، متفاوت می باشد و دارای گرافیک و داستان بازی متفاوت است که نسبت به یک بازمانده اقدام نموده است!

ویژگی های بازی Rocket Royale :

– وجود موارد قابل تنظیم و ارتقاء جهت بالا رفتن و افزایش

– تخریب کردن میدان برای دشمنان و نجات خود

– وجود 20 سلاح خاص و متفاوت برای استفاده

– بازی رویال با گیم پلی بقا و بازمانده

– گرافیک متفاوت و با کیفیت بالا

– آنلاین برای بازی و بدن نیاز به دیتا

دانلود Rocket Royale 1.242 – بازی اکشن راکت رویال برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.