دانلود Rise of the Kings 1.1.8 – بازی استراتژی ظهور پادشاهان اندروید

انتشار: 6 مرداد 1396
ورژن: 1.1.8
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Rise of the Kings 1.1.8 – بازی استراتژی ظهور پادشاهان اندروید

در این مطلب تصمیم گرفتیم یک بازی عالی و جدید که برای اندروید می باشد را برای کاربرانی که دوستدار بازی های حنگی و استراتژی هستند قرار دهیم. Rise of the Kings ظهور پادشاهان بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های استراتزی آنلاین مخصوص سیستم عامل اندروید و آی او اس می باشد که نسخه اندروید آن را با لینک مستقیم در این مطلب قرار داده ایم. داستان بازی از نامش پیداست که شما در بازی به نبرد و جنگ هایی عالی و بسیار هیجان انگیز که در آن پادشاهان بسیاری وجود دارد، خواهید پرداخت! در ظهور پادشاهان، بازیکنان از سراسر جهان برای مقابله با این حماسه بازی در زمان واقعی استراتژی آنلاین به مبارزه می کنند که یک مبارزه در نهایت می تواند به یک شکست و یا برد تبدیل شود!

در بازی ارتش شما سرنوشت پادشاهی است  که می توانید با آموزش و افزایش تعداد سربازان ارتش خود به راحتی بتوانید قدرت خود را به رخ دیگر بازیکنان قدرتمند پادشاهی بکشید! در بازی Rise of the Kings دوستان خود را جمع آوری و درگیر درگیری های حماسی در برابر دشمنان مشخص کنید و با استفاده از استراتژی هوشمندانه، رهبری برتر و دیپلماسی به همراه حیله گری به سمت بالا بروید و تاج و تخت را به دست آورید!

ویژگی های بازی Rise of the Kings

 • کاوش و گسترش زمین های وحشی!
 • ساخت ارتش قدرتمند و افزایش قدرت ان برای کسب پیروزی های بیشتر
 • جمع آوری دوستان قدیمی و جدید جهت تشکیل یک اتحاد بزرگ برای تسخیر
 • ساخت امپراطوری قدرتمند خود و شرکت در جنگ PVP علیه دوستان جدید
 • کاوش سیاه چال های تاریک در داخل خرابه های پادشاهان قدیمی
 • چالش های فوق العاده در زمان واقعی جنگ PvP به صورت آنلاین!
 • بالا بردن مهارت های جنگی خود به همراه ویژگی ها

دانلود Rise of the Kings 1.1.8 – بازی استراتژی ظهور پادشاهان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.