دانلود Block Puzzle Jewel 37.0 – بازی پازل بلوک های جواهر برای اندروید

انتشار: 13 تیر 1398
ورژن: 37.0
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Block Puzzle Jewel 37.0 – بازی پازل بلوک های جواهر برای اندروید

Block Puzzle Jewel بلو جواهر پازل یکی از بازی های عالی و جذاب جورجین برای موبایل های اندروید است که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی hua weiwei با پشتیبانی از از اندروید 4.1 میباشد. حتما تا به حال بازی های بلوک های جورجین ها تجربه کردید؟ و می توانید حس بزنید که به چه شکلی بازی را دنبال خواهید کرد. هدف شما در بازی، این است که بلوک ها را به منظور ایجاد و نابودی خطوط کامل روی صفحه به صورت عمودی و افقی بکشید و روی هم قرار دهید تا حذف شود. فراموش نکنید که بلوک ها را از پر کردن صفحه در این بازی پازل اعتیاد آور حفظ کنید تا بتوانید امتیاز بیشتری را به خود اختصاص دهید و رکورها را جابه جا کنید!

بازی از گیم پلی ساده و جذاب پازل برخوردار می باشد که از سرگرمی فوق العاده ای برخوردار می باشد! همین جذابیت جذب کننده میلیون ها کاربر اندرویدی و کسب رضایت آن ها در این بازی است. امتیاز عالی 4.4 از 5.0 با بیش از 100 میلیون بار دانلود توسط کاربران بخشی از آمار بازی Block Puzzle Jewel به اضافه میلیون ها رای و امتیاز دهنده است! اگر شما هم دوستدار بازی های جورجین هستید، حتما این بازی را نیز امتحان کنید!

ویژگی های بازی Block Puzzle Jewel

  • کم حجم و بدون نیاز به دیتا
  • گیم پلی آسان و ساده بدون هیچ پیچیدگی
  • بازی امیتازی برای جمع آوری امتیاز و رکورد شکنی با دوستان
  • حذف تعدادی زیادی از بلوک ها برای بردن بازی

دانلود Block Puzzle Jewel 37.0 – بازی پازل بلوک های جواهر برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.