دانلود Prison Empire Tycoon 2.2.0 – بازی امپراطوری زندان اندروید

انتشار: 2 دی 1399
ورژن: 2.2.0
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود Prison Empire Tycoon 2.2.0 – بازی امپراطوری زندان اندروید

Prison Empire Tycoon – Idle Game (امپراطوری زندان) یکی از بازی های عالی و زیبا برای سیستم عامل موبایل های اندرویدی است که توسط استودیو بازی سازی Codigames طراحی و در گوگلی پلی به صورت رایگان جهت نصب مورد عرضه قرار گرفته است. آیا شما قادر به کنترل یک زندان و تبدیل شدن به یک سرمایه دار بزرگ زندان خواهید شد ؟ مهار تجارت را در دست بگیرید و به زندانیان اصلاح طلب در سراسر جهان کمک بگیرید تا ثروتمند شوید. از یک زندان کوچک با کمبود امنیت را شروع کنید و سخت کار نمایید تا شهرت شما بیشتر شود.جزئیات مختلف را بهبود بخشید و زندان متوسط ​​خود را به یک زندان با امنیت بالا تبدیل کنید و خطرناک ترین زندانیان را تحت کنترل داشته باشید. به لطف اصلاح زندانیان ، درآمد و سود کسب کنید. دولت و جامعه به شما افتخار خواهند کرد! شهرت خود را به لطف استراتژی تجارت خود رشد دهید و پیشنهاداتی برای اداره زندان های بزرگتر دریافت کنید.

شما می توانید در بازی Prison Empire Tycoon با نیازهای امکانات خود مقابله کنید و بدون تعارض داخلی تصمیمات مناسبی برای گسترش کار خود بگیرید. حیاط زندان را بزرگ کنید ، بخش مدیریت را سفارشی نمایید، تجهیزات امنیتی را به نگهبانان بدهید یا حتی بسیاری دیگر از موارد که بدون شک می توانند به پیشرفت شما کمک کنند. ای نبازی نیز همانند دیگر بازی های سازنده از گیم پلی جذاب و اعتیادآورد کلیکی برخوردار است که حتی قبل از این بازی های بسیاری را در این سبک در وبسایت برای کاربران معرفی نموده ایم. امتیاز عالی 4.3 از 5.0 به همراه 10 میلون بار دانلود و نصب فعال از سر تا سر جهان از دست آوردهای بازی Prison Empire Tycoon در پلی استوری گوگل می باشد!

ویژگی ها و امکانات بازی Prison Empire Tycoon – Idle Game :

  • با نیازهای اساسی زندانیان روبرو شوید
  • کارکنان خود را مدیریت کنید
  • سرمایه گذاری در امکانات خود را انجام دهید
  • زندان خود را ایمن نگه دارید
  • بازداشت زندانیان برای موفقیت
  • و …

 

 

دیگر بازی های مشابه :

دانلود Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker – سرمایه دار مهم زندان برای اندروید

دانلود Prison Escape – بازی اکشن فرار از زندان برای اندروید + نسخه مود

 

دانلود Prison Empire Tycoon 2.2.0 – بازی امپراطوری زندان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.