دانلود Pocket Heroes 2.0.5 – بازی قهرمانان جیبی برای اندروید

انتشار: 14 بهمن 1395
ورژن: 2.0.5
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود Pocket Heroes 2.0.5 – بازی قهرمانان جیبی برای اندروید

Pocket Heroes قهرمانان جیبی بازی هیجان انگیز در سبک نقش آفرینی و استراتژیک برای سیستم عامل اندروید است. خلاصه داستان بازی از این قرار است که شاه آرتور توسط شیاطین به قتل رسیده و قلمرو فرو ریخته به هرج و مرج که شما به عنوان تنها بازمانده، فرمانده گارد سلطنتی را به عهده می گیرید و در تلاش برای گرفتن انتقام شاه آرتور و بازگرداندن نظم به حکومت پادشاهی هستید. در جنگ های بازی از سلاح های مختلفی استفاده می شود که شما نیز ویژگی های خودتون را دارید و با شخصیت های مختلفی با قابلیت های ویژه آشنا خواهید شد که با آن ها به نبرد غول های هیولا، کرم صحرا، گیاه غول انسان خوار و حتی اژدها که باید با تامام قدرت مبارزه نمایید تا ماموریت خود را به پایان برسانید. در واقع می توان گفت شما در بازی یک تیم از شخصیت های مختلف و چنگجو برای مبارزه با دسمنان می سازید تا به نبرد هیولا ها بروید! Pocket Heroes بازی از نبرد و مبارزه در جهان حماسی فانتزی است که امکانات بسیاری دارد که یک بازی جذاب و هیجان انگیز را برای گوشی و تبلت های اندرویدی به وجود آورده است! این بازی زیبا از مارکت بزرگ و معروف گوگل امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به دست آورده است و به یک بازی محبوب اندروید تبدیل شده است!

ویژگی های بازی Pocket Heroes

 • ساخت یک تیم قدرتمند از کلاس شخصیت های متعدد و مبارزه کردن با هیولا دیوانه در جنگ زمان واقعی
 • چالش فوق العاده بیش از 80 دشمنان از جمله اجنه کوچک، اژدهای بزرگ، اورک ها عصبانی!
 • سفر در پادشاهی شاه آرتور و تکمیل داستان افسانه خود در بسیاری از صحنه های زیبا
 • به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده شاهکارهای خود با دوستان برای پاداش
 • با بیش از 100 جادو! احضار یک فرشته یا تبدیل شدن به یک فرشته؟!
 • امکان ارتقاء تجهیزات برای تبدیل از بهترین به بهترین!
 • بیش از 800 تجهیزات برای جمع آوری!

دانلود Pocket Heroes 2.0.5 – بازی قهرمانان جیبی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.