دانلود Pirate Coin Master: Raid Island Battle Adventure 1.5.1 – بازی استاد دزدان دریایی سکه اندروید

انتشار: 10 مرداد 1398
ورژن: 1.5.1
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Pirate Coin Master: Raid Island Battle Adventure 1.5.1 – بازی استاد دزدان دریایی سکه اندروید

Pirate Coin Master: Raid Island Battle Adventure استاد دزدان دریایی سکه یکی از بازی های جدید اندرویدی از سوی استودیو بازی سازی CookApps است. وبسایت میلاد دانلود قصد دارد به عنوان اولین وبسایت ایرانی بازی را معرفی کند و برای دانلود با لینک مستقیم در دو نسخه معمولی (او.رجینال) + مود شده قرار دهد. آیا تا به حال آرزو کرده اید که ثروتمندترین دزد دریایی در جهان شوید؟ شما فقط در حال شروع برای جالب ترین ماجراجویی دزدان دریایی همیشگی هستید! بم! توپ خود را آتش بزنید! کشتی دزدان دریایی دیگر را بفرستید به هوا و قدرت خود را در سطح دریاهای جهانی حفظ کنید. وقت آن است که تمام سکههای طلا را از طریق غارت و غارت به نام خد بگیرید و ناوگان و خدمه خود را جمع آوری نمایید. گنج را غارت کنید و با کشتی جنگی خود به پادشاه اقیانوس تبدیل شوید که ماجراجویی افسانه ای خود را از همین سطح های پایین شروع کنید!

بازی Pirate Master یک بازی آسان است با مراحل ساده به دنبال و ماجراجویی جذاب در سطح اقیانوس با آیتم های مانند غارت، دزدی، زدن کشتی ها و … را دار است. این بازی مسلما بازی اجتماعی خوبی است که شما با دعوت کردن دوستان خود از فیسبوک و … تا یک بازی سرگرم کننده را برای کاربران با ساعت ها سرگرمی فراهم کند.

ویژگی های بازی Pirate Coin Master: Raid Island Battle Adventure

 • شروع ماجراجویی و جمع آوری بسیاری از موارد
 • غارت غارت و غارت برای کسب طلاها و از بین بردن رقیبان
 • وجود مراحل و سطوح مختلف برای بازی کردن
 • شخصیت های جذاب و خنده دار
 • گرفتن کنترل اقیانوس به دست خود بار راه اندازی و پیروزی در جنگ ها
 • آسان و سرگرم کننده برای بازی
 • انواع مختلف کشتی ها برای باز کردن و …

دانلود Pirate Coin Master: Raid Island Battle Adventure 1.5.1 – بازی استاد دزدان دریایی سکه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.