دانلود Paper Toss 1.2.7 بازی سرگرم کننده پرتاب کاغذ برای اندروید

انتشار: 15 دی 1395
ورژن: 1.2.7
اندروید: 2.3.3 به بالا
دانلود Paper Toss 1.2.7 بازی سرگرم کننده پرتاب کاغذ برای اندروید

Paper Toss یک بازی جذاب و بسار سرگرم کننده برای اندروید می باشد که هر وقت حوصلتون سر رفت سراغ این بازی برید و ساعت ها مشغول بازی شوید! مچاله کردن یک تکه کاغذ و شمارش چند بار برای پرتاب که شما می توانید آن را در یک سطل زباله پرتاب کنید. این بازی نحوه بازی ساده و بسیار آسانی دارد که در بازی شما به عنوان شخص پرتاب کننده، کاغذ مچاله شده هستید که باید همه کاغذها را به درستی پرتاب نمایید. اگر می خواهید تمام  کاغذها به تو سطل زباله انداخته شوند باید تمام فکر و بینایی خودتان را بکار بگیرید تا بتوانید در پرتاب یا انداختن کاغذ ها موفق باشید.

بازی Paper Toss دارای سطح های مختلفی می باشد که هر کدوم دشوار می باشند و رفته رفته سختر می شود. یکی از ویژگی های بازی این است که به کاربران امکان اشتراک گذاری نمرات را می دهد که می توانید به صورت آنلاین امتیازات خودتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و رقابت کنید. این بازی میلیون ها بار توسط کاربران دانلود شده است که این نشانگر محبوبیت بازی است. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه بازی Paper Toss را در ادامه مطلب از لینک مستقیم دریافت نمایید و از بازی کردن لذت ببرید!

برخی از امکانات و ویژگی های بازی Paper Toss

  • کم حجم و جذاب
  • امکان به اشتراک گذاری نمرات با دوستان خود
  • دارای گرافیک عالی و زرق و برق دار
  • بکار گیری تمام بینایی و کنترل برای پرتاب
  • دارای سطح های متنوع با دشواری جدید

دانلود Paper Toss 1.2.7 بازی سرگرم کننده پرتاب کاغذ برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.