دانلود Order & Chaos 2: 3D MMO RPG 3.1.0j – بازی نقش آفرینی نظم و آشوب اندروید

انتشار: 10 فروردین 1397
ورژن: 3.1.0j
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Order & Chaos 2: 3D MMO RPG 3.1.0j – بازی نقش آفرینی نظم و آشوب اندروید

Order & Chaos 2: 3D MMO RPG‏ (نظم و آشوب) یکی دیگر از بازی های بی نظیر با طراحی فوق العاده از سوی استودیو بازی سازی موفق گیم لاقت می باشد که در مارکت اندرویدی پلی استوری برای گوشی و تبلت های سیستم عامل اندروید به صورت رایگان مورد عرضه قرار گرفته است. آیا آماده هستید به دنیای فوق العاده و متفاوت از موجودات شگفت انگیز سفر کنید!!؟ سفر به جاده رستگاری در یک داستان کاملا جدید در دنیای باز از نظم و آشوب که شاهد هزاران نفر از قهرمانان بازی را در یک سفر فانتزی خواهید بود که باید به تکمیل مأموریت های چند نفره هیجان انگیز بپردازید. سلاح های مختلف و متفاوت که همه آن ها به مال جنگ و مبارزه های مختلف هستند که در بازی شما می توانید یکی از 5 مسابقه  ارک، انسان، الف، مندل و … را انتخاب کنید و از بازی لذت ببرید!

داستان بازی به گونه ای طراحی شده است که با ماموریت های هیجان انگیزش شما را غرق جذابیت و سرگرمی می کند که در آن شاهد یک بازی آنلاین زیبا در زمان واقعی PvP به صورت چندنفره خواهید بود که می توانید قدرت خود را بازیکنان دیگر به نمایش بگذارید! کشف یک جهان باز و گسترده و منحصر به فرد با گرافیک خیره کننده که پر از جناح های متعدد و هزاران نفر از NPC ها می باشد که در کل یک دنیای بازی غنی و تعاملی را تشکیل می دهد تا هر کاربری را به خود جذب کند!

برخی از ویژگی های بازی Order & Chaos 2: 3D MMO RPG

  • 5 نوع مسابقه برای انتخاب: انسان، الف، مندل و …
  • داشتن 5 کلاس عالی و چالش انگیز: Knight خون، رنجر، Mage، Warrior، و Monk
  • امکان ارتقاء دادن سلاح های خود و تکامل چالشی با دشمنان
  • مبارزه برای برتری در نطر دیگران با استفاده از جنگ های چند نفره PvP
  • جمع آوری یک تیم از قهرمانان برای تلاش در سیاه چال ها
  • نبرد بزرگترین چالش برانگیزان MMO Bosses

دانلود Order & Chaos 2: 3D MMO RPG 3.1.0j – بازی نقش آفرینی نظم و آشوب اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.