دانلود Olympus Rising 3.4.1 – بازی استراتژی نبرد در کوه المپ اندروید

انتشار: 26 خرداد 1396
ورژن: 3.4.1
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Olympus Rising 3.4.1 – بازی استراتژی نبرد در کوه المپ اندروید

Olympus Rising بازی استراتژی و اکشن با هیجانی عالی است که توسط استودیوی بازی سازی flaregames برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. داستان بازی مربوط به زمان خدایان یونان است که شما باید در بازی اثبات کنید که قدرت یک خدا را دارید و می توانید با استفاده از عمق قدرت استراتژی و قدرت جاودانه برای نابود کردن مخالفان با نبردهای سنگین بپردازید! وجود قهرمانان افسانه ای با توانایی های متفاوت که یک نبرد بزرگ با خدایان قدرتمند را به وجود می آورد. شما در بازی می توانید یک شهر فوق العاده کوه المپ بسازید و هیولاهایی را برای نبرد در جنگ های بزرگ استخدام کنید و دشمنان قدرتمند خود را شکت دهید!

بازی Olympus Rising گرافیک خیره کننده ای دارد که لذت و هیجان یک تجربه عالی از بازی های استراتژیک را برای کاربران اندروید به ارمغان می آورد که در آن شاهد نبردهای عالی بین خدایان یونان و قهرمانان افسانه ای خواهید بود! نظر داشته باشید که بازی کوه المپ برای اجرا در دستگاه های اندرویدی نیاز به نسخه اندروید 5.0 به بالا دارد. این بازی فوق العاده در مارکت پلی استوری گوگل توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های بازی Olympus Rising

  • گرافیک خیره کننده و عالی!
  • قهرمانان افسانه ای با توانایی های متفاوت و قدرتمند!
  • استخدام هیولا قدرتمند در بازی برای نبرد
  • ساخت یک شهرستان فوق العاده بر کوه المپ!
  • وجود برج موقعیت استراتژیک و دفاع برای جلوگیری از دشمنان
  • کشف خداگونه، گنجینه ممنوع

دانلود Olympus Rising 3.4.1 – بازی استراتژی نبرد در کوه المپ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.