دانلود Oddmar 0.99 – بازی ماجراجویی عجیب و غریب برای اندروید

انتشار: 16 اسفند 1397
ورژن: 0.99
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Oddmar 0.99 – بازی ماجراجویی عجیب و غریب برای اندروید

Oddmar بازی جدید در پلی استوری می باشد که مدت زیادی نیس ، مود عرضه و طراحی توسط استودیو بازی سازی Mobge Ltd. قرار گرفته است و الان نیز در حال انتشار و معرفی در رسانه ای میلاد دانلود می باشد. مبارزه با زندگی در روستای خود! یعنی مبارزه با عقاید مردمش که شما به عنوان یک وایکینگ باید راهی پر ماجرا را از سر بگیرید و پیش به سوی دنیای بهتر حرکت کنید. او توسط وایکینگ های همکار خود خسته شده است و باید خود را از پتانسیل ریشخند خود آزاد کند. یک روز او فرصتی برای اثبات خود ارائه می دهد و ماجراجویی شروع می شود که پر از ماموریت های متنوع در یک دنیای نسبتا عجیب و غریب است که باید به آن ها کمک کنید تا به دنیای بهترتری دسترسی پیدا کنند.

در این ماجراحویی شما شاهد چالش های متنوع خواهید بود که تامین کننده ای جذابیت این بازی هستند. موجودات عجیب و غربی نیز وجود دارند که به شما آسیب می زنند و باید در راه خود نیز به آن ها توجه خاصی داشته باشید ، ولی در هر حال ماجراجویی رفته رفته در هر حالت قابل تغییر و سخت تر شدن است. خود را در یک داستان وایکینگ حماسی به عنوان یک کمیک متحرک کنید. سفر از طریق 24 سطح دست ساز شده از پازل مبتنی بر فیزیک و چالش های جذاب که سرگرمی عالی را برای کاربران فراهم میکند.

ویژگی های بازی Oddmar :

– قرار دادن خود در داستان وایکینگ حماسی به عنوان یک کمیک متحرک متحرک کنید.

– سفر از طریق 24 سطح دست ساز شده از پازل مبتنی بر فیزیک و چالش های جذاب

– کشف قدرت واقعی خود را با سلاح و سپر جادویی نفوذ

– ماجراجویی در جاهای مختلف از جمله جادویی، کوه های برفی و معادن خائنانه و …

– پشتیانی از ویژگی های گوگل پلی جهت صرف جویی در بازی کردن

– و …

 

توجه:

– بازی در ابتدا برای دریافت فایل دیتا نیاز به اینترنت دارد،حجم دیتا تقریبا 350 مگابایت است.

دانلود Oddmar 0.99 – بازی ماجراجویی عجیب و غریب برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.