دانلود Oceans & Empires 1.2.5 – بازی امپراطوری اقیانوس ها اندروید با دیتا

انتشار: 15 شهریور 1396
ورژن: 1.2.5
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Oceans & Empires 1.2.5 – بازی امپراطوری اقیانوس ها اندروید با دیتا

Oceans & Empires (امپراطوری اقیانوس ها) بازی جدید و استراتژی از سوی استودیو بازی سازی JOYCITY Corp. برای سیستم عامل اندروید است. فرم های اتحاد و مبارزه با بازیکنان در سراسر جهان در این مبارزات عظیم دریا که چالش های بسیاری در راه خواهد داشت. زمان آن است که اقیانوس را بگنجانید و تسخیر کنید، ولی انیکار اصلا آسان و به این راحتی نیست و برای رسیدن به این هدف باید مبارزات بسیاری به عنوان نبرد دریایی با بازیکنان دیگر بپزیرید که هرکدام از آن ها ادعای قهرمانی می کنند! جهان را در دستان خود ببرید، بنابراین از سایر لردهای دشمن که نیز به دنبال حاکم اقیانوس هستند، آگاهی داشته باشید و برای جنگ با آن ها همیشه حاضر باشید. دفاع از دشمن خود را به دفاع از سلطنت خود و پیروزی خود را اعلام دهید تا پیروزی های بسیاری را بتوانید کسب نمایید!

در بازی باید بدون نیاز به ترس از هر گونه جنگ به تنهایی به عنوان یک قهرمان اقیانوس با دیگر بازیکنان اتحاد شوید و یک گروه عالی از متحدان قدرتمند را به وجود آورید که با دیگر بازیکنان جهانی در جنگ جهانی دوم نیروی دریایی MMO وارد نبرذد شوید. نسخه اصلی بازی Oceans & Empires به همراه فایل دیتا با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار گرفته که می توانید با کیلک کردن ساده آن را دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Oceans & Empires

 • بازخوانی جنگ برای تصمیم گیری های استراتژیک بهتر
 • سربازان امپراتوری NPC آماده شدن برای جنگ واقعی و غارت
 • ساخت و سفارشی کردن کشتی ها با رنگ ها و الگوهای منحصر به فرد به سبک خود
 • وجود قطار و امکان سازماندهی کشتی ها، سربازان به همراه تجهیزات صنایع دستی
 • ایجاد و یا پیوستن به اتحادیه های قدرتمند برای جنگ های حماسی دریایی
 • کالاهای تجاری در شهرهای معروف تجاری برای خرید و فروش
 • شکار کردن هیولا و غارت گنجینه های بزرگ

دانلود Oceans & Empires 1.2.5 – بازی امپراطوری اقیانوس ها اندروید با دیتا

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.