دانلود noded 1.6 – بازی پازل و عالی گره ها برای اندروید

انتشار: 2 آبان 1397
ورژن: 1.6
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود noded 1.6 – بازی پازل و عالی گره ها برای اندروید

noded گره ها بازی مخصوص موبایل های اندروید با سبک پازل جذاب و نسبتا متفاوت با همین نحوه های بازی های پازل است که می تواند کاربران را ساعت ها سرگرم کند. این بازی پازل مینیمالیستی آرامش بخش با یک هدف ساده است که شما در آن شاهد شکل هندسی خواهید بود که به نوعی گره ها را باید حل کنید و با این روش چالش ها را پشت سر بگذارید. برای حل چالش های مختلف تقسیم کنید. برای انجام این کار، به سادگی گره های متصل شده ضربه بزنید و شکل در طول خط مشخص شده توسط گره های مجاور برابر می شود. برای انجام این کار، به سادگی گره های متصل شده ضربه بزنید و شکل در طول خط مشخص شده توسط گره های مجاور برابر می شود که شما می توانید با این روش جلو ببرید.

بازی …. از مجموعه ای از قوانین ساده و چالشی تشکیل شده است که امکان چالش های بسیار و قابل حل را در سطح های مختلف فراهم می کند. بازی دارای بیش از 80 سطح مختلف برای تکمیل پازل منحصر به فرد با کمترین حرکت ممکن می باشد که باید سعی خود را بکنید. همانطور که تعداد گره ها افزایش می یابد و انواع مختلف گره ها معرفی می شود، بیشتر پازل های فکری به نمایش در می آیند. بازی noded با داشتن موزیک محیطی زیبا از کایل پرستون و بدون هیچ محدودیت زمانی، گره یک تجربه آرام بخش منحصر به فرد ارائه می دهد.

ویژگی های بازی noded  :

– دارای بودن حالت کور رنگ و حالت ذخیره انرژی

– بدون اتصال به اینترنت و بازی کاملا آفلاین

– پشتیبانی از 9 زبان: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، ژاپنی، کره ای، ترکی

– پیشرفت با خدمات بازی در تمام دستگاه ها اندروید و هماهنگ

– داشتن سیستم مدیران بازی برای دستاوردها

دانلود noded 1.6 – بازی پازل و عالی گره ها برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.