دانلود Traffic Rider Of Neon City 3.29 – بازی راننده موتور ترافیک اندروید

انتشار: 13 اسفند 1396
ورژن: 2.29
اندروید: 4.2 به بالا
,
دانلود Traffic Rider Of Neon City 3.29 – بازی راننده موتور ترافیک اندروید

Bike Race Game: Traffic Rider Of Neon City یک بازی موتور سواری متفاوت و زیبا از سوی استودیو بازی سازی Tiny Lab Games می باشد که برای پلتفرم اندروید طراحی و عرضه شده است. شهر نئون در انتظار شماست تا وارد بازی شوید و از طریق انتخاب موتور به سطح شهری راه پیدا نمایید و چالش های نوتور سواری در این شهر متفاوت پشت سر بگذارید. محیط متفاوت، زیبا، موتورهای فوق العاده با شکل و شمایل کاملا متفاوت … از برخی جذابیت های بازی است که در بازی می توانید شاهد آن ها باشید و تفاوت را به خوبی احساس نمایید. مسابقات قهرمانی در این شهر برای قهرمانی شما است! اما ریسک بالا می تواند آن را از شما بگیرید. همچنین شما در این بازی می توانید موانع بسیاری را مشاهده نمایید که باید از عبور از آن ها آرام باشید تا به راحتی اط سطح دشواری بگذرید.

دیگر در این بازی موتور رانی عالی و رقابتی شما شاهد هیچگونه کوه و دشتی مانند دیگر بازی های اندروید موتور سواری نخواهید بود، تنها جایگاه های بلند برای پرش ما در شهر نئون وجود دارد که برای جذابیت بیشتر و هیجان بازی تشکیل شده است. شاید در ایتدا یک سطح مبتدی را از بازی Traffic Rider Of Neon City مشاهده کنید، ولی بعد بدون شک شاهد متور سواری حرفه ای خواهید بود که شما تشکلیل دهنده آن هستید! این بازی زیبا در گوگل پلی 5 میلیون بار توسط کاربران اندروید از سراسر جهان دانلود شما است و امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص داده است.

ویژگی های بازی Traffic Rider Of Neon City

 • وجود شهر جذاب نئون برای موتور سوراران حرفه ای
 • وجود بسیاری از موانع و موارد خطرناک برای دگرگونی موتور
 • محیط بازی متفاوت و جذاب با طراحی خاص برای موتور سواری
 • شروع در چند مرحله: آماده، تنظیم و شروع موتور رانی با فشردن دکمه نارنجی
 • دارای آیتم سرعت با استفاده از دکمه های ARROW برای انجام لغزش
 • موتور سواری عالی و پیروزی برای دریافت بسیار سکه ها
 • وجود موتورهای مختلف و جذاب

دانلود Traffic Rider Of Neon City 3.29 – بازی راننده موتور ترافیک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.