دانلود Subway Rider – Train Rush 1.2 – موتور سواری در مسیر مترو اندروید

انتشار: 11 مرداد 1397
ورژن: 1.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Subway Rider – Train Rush 1.2 – موتور سواری در مسیر مترو اندروید

Subway Rider – Train Rush بازی موتور سواری جذاب و متفاوت برای موبایل های اندرویدی است که شیوه بازی مشابه با گیم پلی روند بازی جالبی نسبت به دیگر بازی ها دارد. بازی را نصب کنید! وارد گیم پلی بی پایان از یک بازی موتور سواری در مترو شوید. بازی حالت شختی دارد که برخی از مواقع هنگامی که شما موتور سواری می کنید، امکانش است در خطوط و مسیر مترو دچار مشکل شوید و با قطار برخورد کنید. جمع آوری پول نقد برای رسیدن به بالاترین امتیاز و بهترین سواری با موتورهای بهتر، هدف شما در بازی است که باید خود را به خطرات مرگبار بزنید تا بتوانید سکه های بیشتری جمع آوری کنید و از طریق آن بتوانید بسیاری از موارد را باز و ارتقاء نمایید.

در کل باید شما تمام سعی خود را برای نگهداشتن موتور و ادامه دادن به موتور سواری در ریل قطار و مسیر مترو بپردازید که حالت گیم پلی بی پایان است و برای خود رکوردی ثبت کنید. همچنین می توانید به کاوش جاده های مختلف که از طریق شهر، مسیر راه آهن و بین اتومبیل عبور نمایید و مراقب باشید که به هیچ یک از آنها آسیب نزنید تا آسیب نخورید. بازی موتورهای مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد که همانطور که گفتیم ، باید از طریق جمع آوری سکه آن ها را باز و مورد استفاده قرار دهید. در کل بازی Subway Rider از هیجان، جذابیت و سرگرمی مطلوبی برخوردار است که دارای کنترل صاف و بصری نیز می باشد که می تواند برای کاربران یک سرگرمی عالی را به ارمغان آورد.

ویژگی های بازی Subway Rider – Train Rush :

– محیط جذاب با طراحی نسبتا واقعی و دقیق

– وجود بسیاری از موتورهای مختلف برای موتور سواری

– تلاش بررای عبور از کناره و بین قطار و مترو در ریل آن ها

– به نمایش گذاشتن حرکات موتور سواری در هنگام پرش

– رانندگی سریع با رانش بیسیار اندک زمین جهت حس واقعیت

– و …

دانلود Subway Rider – Train Rush 1.2 – موتور سواری در مسیر مترو اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.