دانلود Moto Rider GO: Highway Traffic 1.21.4 – بازی موتور سواری اندروید

انتشار: 16 آبان 1397
ورژن: 1.21.4
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Moto Rider GO: Highway Traffic 1.21.4 – بازی موتور سواری اندروید

Moto Rider GO: Highway Traffic یکی از بازی های جدید موتور سواری برای اندروید می باشد که به تازگی در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. همانطور که از نام بازی پیداست، شما به عنوان یک موتور سوار در فضایی پرترافیک ماشین، به موتور سواری و رقابت با دیگران می پردازیدکه یک لذت عالی از تجربه موتور سواری فوتی و فوری را برای شما فراهم می کند! سر و نژاد همان سرعتی که شما می توانید در بازی با استفاده از آن، تبدیل به بهترین موتور سوار سیکلت جدید در جهان بشید و و قدرت خود را در سطح های مختلف به نمایش بگذارید. مسابقه ترافیک کامل و چالش برای به دست آوردن قهرمانی در میان رقابت ها بین جاده های پر از ترافیک ماشین؛ جزئی از بازی می باشد که خظر های زیادی را به همراه خود دارد.

پرش در مسابقه با سرعت بالا از یک موتور سواری فوق العاده، در بزرگراه های شلوغ و بی پایان که شما می توانید آن ها را در بازی تجربه کنید! کشف چهار مکان منحصر به فرد: حومه، صحرا، برف و شهر  در چهار حالت متفاوت شب، روز و … یکی از امکانات بازی است که هر یک از آن ها محیط های جذابی دارند. البته علاوه بر چهار مکان مختلف، در بازی موتور سیکلت های جذابی نیز وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های مختلفی است که می توانید با بردن رقابت های عالی آن ها را باز کنید. بازی Moto Rider GO طراحی شده با گرافیک هیجان انگیز  3D  از گیم پلی موتور سواری فوق العاده است!

ویژگی های بازی Moto Rider GO: Highway Traffic :

– انتخاب دسته مورد علاقه خود از موتور

– انتخاب سریع ترین موتور سیکلت با عملکرد بالا

– امکان ارتقا سرعت خود با شکستن سطح فوق العاده!

– کشف 4 مکان منحصر به فرد: حومه، صحرا، برف و شهر شب

– کاوش های منحصر به فرد چهار مکان در چهار حالت مختل

– اثبات کردن مهارت های خود در چالش هاردکور!

– کشف مقدار زیادی از گزینه تنظیم موتور!

– لذت بردن از تصاویری شدید 3D و جذاب

– باز کردن 23 دستاورد عالی در بازی!

دانلود Moto Rider GO: Highway Traffic 1.21.4 – بازی موتور سواری اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.