دانلود Clan Race 1.1.1 – بازی مسابقه موتور سواری (کلن راس) اندروید

انتشار: 29 مرداد 1397
ورژن: 1.1.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Clan Race 1.1.1 – بازی مسابقه موتور سواری (کلن راس) اندروید

Clan Race مسابقه موتور سواری : یکی از دیگر هیجانات جدید به عنوان بازی در زمینه موبایل های هوشمند اندروید می باشد که مدت زیادی نیست در مارکت گوگل پلی توسط استودیو Deemedya INC مورد عرضه قرار گرفته است که در این مطلب وبسایت میلاد دانلود قصد معرفی آن را دارد. برای رقابت با دیگر موتورها آماده شوید! تماشاگران منتظر نمایش های ناب موتور رانی شما هستند و در مقابل حریفان خود کم نه آورید و از طریق پرش های بلند و از سر گیری سرعت بالا قدرت خود را در موتور سواری به نمایش بگذارید. بازی طراحی شده به صورت آنلاین است که به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به دوستان خود یک قبیله موتور سواری یا در عبارتی دیگر یک تیم متحد را تشکیل دهید و وارد عرصه های آنلاین PvP بازی در مقابل دیگر بازیکنان از سراسر جهان شوید!

برد و پیروزی در هر سطح و عرصه اولویت عمل را  دارد که می تواند برای شما سکه و پول بسیار را به ارمغان آورد. هر چقدر پول شما بیشتر باشد ، راحتر می توانید موارد جدید و بسیار را باز کنید که برخی از آن ها عبارتند از موتورهای مختلف و جدیدتر، تنظیمات و ارتقاء های مختلف برای افزایش قدرت، سفارشی کردن موارد مختلف و … می باشد. در هر حال بازی Clan Race به زودی می تواند آمار خوبی در مارکت گوگل پلی بدست آورد و به یکی از بازی های عالی تبدیل شود! گرافیک با کیفیت، صداگذاری عالی و آنلاین بودن از برخی ویژگی های بازی Clan Race است!

ویژگی های بازی Clan Race :

– بازی کردن به صورت PVP زمان واقعی در برابر بازیکنان واقعی

– تشکیل دادن یک تیم از طریق دوستان خود

– ارتقا بخش هر دوچرخه برای ایجاد هیولا مسابقه خود

– استفاده از سفارشی کردن سوار خود

– امکان استفاده از نیترو برای سرعت دادن به بازی

– تلاش برای به پایان رساندن فصل های مختلف

– گرافیک و صداگذاری عالی و هیجانی

دانلود Clan Race 1.1.1 – بازی مسابقه موتور سواری (کلن راس) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.