دانلود Bike Up 1.0.1.68 – بازی جذاب موتور سواری برای اندروید

انتشار: 25 دی 1396
ورژن: 1.0.1.68
اندروید: 4.0 بالا
,
دانلود Bike Up 1.0.1.68 – بازی جذاب موتور سواری برای اندروید

Bike Up بازی جذاب و زیبا در سبک موتور سواری برای دستگاه های اندروید می باشد. در بازی شما باید از راه های سرسخت و مانع های پر خطر مختلف از جمله مانع: تیز برش، شکستن شیشه، انفجار بمب و … عبور کنید! مهارت و حرکات خودتان را در موتور سواری به نمایش بگذارید و سکه های جلوی راهتان را جمع آوری نمایید. این بازی محیط های فوق العاده زیبایی دارد و می توانید به دیگر بازیکنان بپیوندید برای قویتر کردن تیم تان. بازی Bike Up به شما این امکان صدها سفارش سازی را می دهد که به راحتی موتور سیکلت خودتان را ارتقا دهید یا سفارش سازی کنید. در طول مسیر بازی محیط بسیار زیبا و متنوع می باشد که لذت موتور سواری را بیشتر می کند. این بازی بسیار زیبا و جذاب با کیفیت عالی و حجم کم می باشد، از دستش ندید!

ویژگی های بازی Bike Up

  • دارای 101 سطح پرماجرا، زیبا، متنوع
  • با چالش های آسان و سرگرم کننده
  • قابلیت ارتقا و سفارش سازی موتور سکلیت ها
  • دارای محیط های فوق العاده زیبا برای موتور سواری
  • قابلیت بازی کردن با دوستانتان یا با تیم چند نفره

دانلود Bike Up 1.0.1.68 – بازی جذاب موتور سواری برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.