دانلود Bike Racer 2018 1.2 – بازی موتورس سواری عالی اندروید

انتشار: 16 تیر 1397
ورژن: 1.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Bike Racer 2018 1.2 – بازی موتورس سواری عالی اندروید

Bike Racer 2018 یکی دیگر از بازی های جدید موتور سواری اندروید در مارکت گوگل پلی می باشد که طراحی و عرضه شده توسط استودیو بازی سازی Million games است. بازی شما را وارد عرصه موتوری سواری پر از موانع با هیجان گذرهای بالا وارد می کند که باید سعی و تلاش خود را به کار بگیرید و برای رسیدن به خط پایان هر مرحله از طریق موانع حرکت کنید. کاوش تم صحرا با حرکات واقع گرایانه و جلوه های 3D بخشی اصلی از این بازی موتور سواری می باشد. سرعت دادن اولویت اول در بازی می باشد که شما را می تواند بازنده یا برنده هر مرحله عنوان دهد. باید به گونه ای سرعت را کنترل کنید که بتوانید از موانع موجود در مرحله که از طریق پرش و سرعت عبور نمایید.

تمام موانع های موجود در بازی برای انجام و اجرا گذاری حرکات نمایشی شما طراحی شده است که شما می توانید با به اجرا گذارش هر حرکت روی موانع ها با عبور دادن موتور خود جذابیت و هیجان بازی را برای به وجود آوردن انگیزه بالا ببرید. وجود موتور سیکلت های عالی و شگفت انگیز به همراه محیط هایی با طراحی زیبا و باکیفیت جذابیت جدیدی را نیز به بازی الهام می دهند که می تواند از آن ها در بازی لذت ببرید. در کل می توان گفت که بازی Bike Racer 2018 برای شما یک جذابیت و سرگرمی عالی را به وجود آورید که در نهایت با مسابقه چالش انگیز و گرافیک نفس گیر، شما قادر نخواهید بود که گوشی خود را پایین بیاورید.

ویژگی های بازی Bike Racer 2018 :

– رایگان برای بازی کردن و لذت بردن

– 10 ها تن از وسایل نقلیه مسابقه شگفت انگیز از جمله موتور سیکلت

– محیط های شگفت انگیز 3D با تم های بیابانی و …

– مسابقات سریع با موانع پیچیده برای عبور

– امکان به نمایش گذاری حرکات نمایشی

– دعوت کردن دوستان به چالش های جذاب فیسبوک

– برخوردار بودن کنترل های رانندگی ساده و بصری

دانلود Bike Racer 2018 1.2 – بازی موتورس سواری عالی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.