بازی موتوری: فرار بزرگ – دانلود بازی مهیج موتورسواری برای اندروید 1.0.13

انتشار: 13 آبان 1400
ورژن: 1.0.13
,
بازی موتوری: فرار بزرگ – دانلود بازی مهیج موتورسواری برای اندروید 1.0.13

بازی موتوری: فرار بزرگ یکی از نسخه های جذاب بازی موتوری می باشد که قبل از این در وبسایت میلاد دانلود در دو نسخه اندروید قرار داده ایم که طرفداران بسیاری را به خود توانسته جذب کند. این نسخه از بازی موتوری توسط استودیو بازی سازی ایرانی گلیم گیمز پلاس طراحی شده است.

بازی موتوری: فرار بزرگ از داستان بازی جذاب و زیبایی برخوردار است. داستان بازی مربوط میشه به خواستگاری آقای موتوری از دختر مش رحیم که شروع این ماجرا شما را به به چالش خواهد کشید. جایی که مش رحیم شرط و شروط برای ازدواج دخترش میذاره، شما را به نوعی به چالش دعوت می کند که قهرمان قصه ما مجبور میشه که دور ایران رو بگرده تا شرایط مش رحیم رو به دست بیاره، این به کمک شما نیاز داره!

بازی موتوری: فرار بزرگ همانند بازی موتوری که به مسافر کشی می پردازید نیست! بلکه شما در این بازی با رفتن به سفرهای مختلف با ادم های مختلف رو به رو خواهید شد و به ماموریت های ساخته شده داخل بازی خواهید پرداخت.

شما می توانید با انجام صحیح کارها و تکمیل نمودن ماموریت ها به جمع آوری سکه بپردازید. در کل این نسخه از بازی موتوری جذاب بوده و برای طرفداران بازی موتوری تفاوت و تنوع جالبی را برای جذابیت و سرگرمی بیشتر فراهم نموده است که همانند دیگر نسخه های بازی موتوری، آخرین و جدیدترین ورژن بازی موتوری: فرار بزرگ در ادامه مطلب با لینک مستقیم قرار گرفته است.

بازی موتوری: فرار بزرگ و برخی از ویژگی های آن

  • صداگذاری عالی بر روی شخصیت ها
  • آشنا شدن با چهره های مختلف از افراد در بازی
  • ایران گردی جالب با شخصیت های مختلف
  • تلاش برای انجام دادن و تکمیل نمودن ماموریت ها
  • داشتن بازی داستانی جذاب و جالب

بازی موتوری: فرار بزرگ – دانلود بازی مهیج موتورسواری برای اندروید 1.0.13

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.