دانلود Modern Counter Global Strike 3D 1.2 – بازی اکشن کانتر مدرن اندروید

انتشار: 12 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.2
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Modern Counter Global Strike 3D 1.2 – بازی اکشن کانتر مدرن اندروید

Modern Counter Global Strike 3D (مبارزه مدرن اعتصاب جهانی) یکی دیگر از بازی های کانتر جذاب و عالی با طراحی زیبا از صحنه های هیجانی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Gamebook Studios برای سیستم عامل پرطرفدار اندروید می باشد. در این بازی شاهد نبردهای قهرمانانه و نسبتا متفاوت نسبت به دیگر بازی های کانتر تیراندازی و عملیاتی اندروید خواهید بود که باید خودرا برای بالا بردن در چاشل های مختلف به سعی کوشش جهت کشتن دشمنان و باز کردن راه نجات بپردازید. دشمنان مختلف با سلاح های پیشرفته منتظر شما هستند تا شما در فرصتی مناسب به قتل برسانند، ولی باید از همه جا و هر هر طرف آگاه باشید و برای شکست دادن تیم های تروریستی خود را به چالش های جنگی بزنید!

انوع مختلف از سلاح های بروز جنگی در بازی وجود دارد که می توانید به نوبت آن ها را باز کنید و مورد استفاده قرار دهید تا به آسانی دشمنان را بکشید و به محیط های جدید با سطح های مختلف از ماموریت ها انتقال داده بشید تا در آن جا هنر نمایی خود را دوباره شروع کنید. بازی Modern Counter Global Strike 3D دارای ماموریت های عالی است که در آن ها شاهد کماندوهای جنگی و به نوعی بهترین سربازان را خواهید دید و اعتصاب خود را با آن ها آغاز خواهید کرد. این بازی زیبا کانتر طراحی شده با محیط زیبای سه بعدی با کیفیت نسبت به حجم کم (50 مگابایت) است که می توانید شما را ساعت ها به تیراندازی و انجام ماموریت های جنگی مشغول کند.

ویژگی های بازی Modern Counter Global Strike 3D :

– وجود بسیاری از ماموریت های مختلف و هیجانی

– اعتصاب جهانی با پر از چالش های جنگی عالی!

– کیفیت گرافیک عالی نسبت به حجم کم بازی

– وجود انوعی مختلف از سلاح های جنگی عالی

– امکان استفاده از مهمات مختلف از حمله نارنجک

– بهره مندی از محیط سه بعدی تیراندازی عالی و زیبا!

– رایگان برای بازی (دارای نسخه مود)

دانلود Modern Counter Global Strike 3D 1.2 – بازی اکشن کانتر مدرن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.