دانلود Mission Counter Attack 1.3 – بازی اکشن مبارزه ماموریت برای اندروید

انتشار: 20 مهر 1397
ورژن: 1.3
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Mission Counter Attack 1.3 – بازی اکشن مبارزه ماموریت برای اندروید

Mission Counter Attack بازی اکشن و پر از عملیات اکشن تیراندازی برای موبایل های اندروید می باشد که تیرانداز اول شخص سریع است که در آن شما به عنوان یک عامل خطرناک در یک کار برای تکمیل تمام ماموریت ها بازی می کنید. در این بازی شما باید چند هدف را از بین ببرید، تمام اهداف را از بالای یک هلیکوپتر و خیلی بیشتر ترور کنید. این وظایف فقط سخت تر و سخت تر می شوند و دشمنان در هر سطح افزایش می یابندکه شما را به چالش های بیشتری وار خواهد نمود. از سلاح های دوربرد با تکنولوژی بالا استفاده کنید تا دشمن را از بین ببرید و به آنها ضربه بزنید. ارتقا به اسلحه های بالاتر برای ایجاد آسیب بزرگ با یک گلوله تنها، بخشی از جذابیت و هیجان های بازی است.

از حالت تیراندازی در بازی Mission Counter Attack شما هیچ وقت خسته نخواهید شد، زرادخانه عظیم تفنگ های تهاجمی را شما می توانید به کار بگیرید و از انواع تفنگ ها بهره ببرید. همانطور که خودتان می دانید سلاح ها از قدرت متفاوتی نسبت به هم برخودار هستند که قدرت شما به نوعی در برابر دشمنان در ماموریت های سخت و چالش افزایش می دهد و باعث تغییر نتیجه می شود. با استفاده از AI تاکتیکی حرکات سطح بالا حرکت می کند، مانند پرتاب یک نارنجک یا … که باعث افزایش مهارت و قدرت می شود. بازی Mission Counter Attack از ویژگی های قابل قبول نسبت به بازی های تیراندازی و کانتر برخودار است که می توانید کاربران را به صورت متفاوت مشغول بازی کند.

ویژگی های بازی Mission Counter Attack :

– دشمنان مختلف از تروریست تا …

– لمس و کشیدن صفحه نمایش برای هدف و کشتن دشمن

– استفاده از دوربین تیراندازی برای نزدیک یا دور نشانه هدف

– وجود ماموریت های مختلف در مکان های متفاوت

– شلیک و کنترل آسان حرکات

دانلود Mission Counter Attack 1.3 – بازی اکشن مبارزه ماموریت برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.