دانلود Mini Trucker – 2D offroad truck 1.2.5.4 – بازی کامیون دار کوچک اندروید

انتشار: 23 بهمن 1398
ورژن: 1.2.5.4
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Mini Trucker – 2D offroad truck 1.2.5.4 – بازی کامیون دار کوچک اندروید

Mini Trucker – 2D offroad truck این بازی یک گیم پلی عالی از شبیه سازی اتومبیلدر گرافیک دو بعدی با کیفیت با طراحی عالی برای اندروید است. شما در بازی شاهد چندین وسیله نقلیه با مشخصات مختلف و ظرفیت بار متنوع در بازی خواهید بود که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی FKGames است. همچنین در بازی شما می توانید دو نوع تجهیزات برای هر وسیله نقلیه که در دسترس است را به انتخاب بردارید. همین حالت های متنوع که از وسایل نقلیه ( ماشین ها ) تا مکان ها گرفته و محل رانندگی می توانند جذابیت عالی را برای شما د دیگر کاربران اندروید به وحود آورد.
بازی Mini Trucker از اتومبیل های یک مدل فنی پیچیده با رفتار واقع بینانه برخوردار است که حتی امکان کنترل حالتهای مختلف انتقال نیز وجود دارد و اتصال همه چرخها ، قفل دیفرانسیل بین محور ، فعال کردن دنده های کم برد قابل انجام هستند. شما قادر هستید محموله هایی در سطح شهری و بین شهری را انتقال دهید و از این طریق پاداش های خوبی را دریافت کنید و برای باز کردن ماشین های جدیدتر تلاش نمایید. در کل بازی Mini Trucker از سطح طراحی بالایی به همراه کیفیت گرافیگ و یک گیم پلی کم محتوا ولی بسیاری جذاب و سرگرم کننده است. در کل آخرین و جدیدترین نسخه لز بازی را می توانید با مراجعه به ادامه مطلب علاوه بر دانلود آسان شاهد اسکرین شات ها و مواردی از ویژگی ها که می تواند به شما کمک کند تا در انتخاب بازی و آشنایی سطح دلخواه برسید.

ویژگی های بازی Mini Trucker :

 • وجود ناوگان بزرگ وسایل نقلیه و تریلر
 • مدل فیزیکی واقع بینانه وسایل نقلیه
 • وجود و انتخاب بارهای مختلف
 • گرافیک عالی و دو بعدی
 • ژنراتور پیشرفته زمین
 • به روز رسانی های مکرر
 • و …

دانلود Mini Trucker – 2D offroad truck 1.2.5.4 – بازی کامیون دار کوچک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.