دانلود Metal Soldiers 2 v2.8 – بازی اکشن سربازان فلزی 2 اندروید

انتشار: 20 بهمن 1397
ورژن: 2.8
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود Metal Soldiers 2 v2.8 – بازی اکشن سربازان فلزی 2 اندروید

Metal Soldiers 2 به فارسی می شود (سربازان فلزی 2) یک بازی جدید که نسخه دوم بازی عالی و پرطرفدار Metal Soldiers می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Play365 در مارکت گوگل به صورت رایگان برای گوشی های اندروید منتشر شده است. همانطور که از نام بازی پیداست، یک بازی اکشن و تیراندازی هست که در بازی شما به عنوان یک تکاور حرفه ای به ماموریت های مختلف بروید و با دشمنان خود بجنگید و آن ها را نابود کنید تا به مرحله بعد راه یابید! وجود سلاح های مختلف و عالی با دشمنان گوناگون که بعضی از آن ها دارای ماشین های مختلف هستند و کار را برای شما سختر می کنند. دشمنان یا مخالفان شما شورشی ها هستند که به ماموریت های مختلف از سراسر جهان می روید تا آن ها را از آنجا پاکسازی کنید.

بازی سربازان فلزی 2 با ترکیبی از آدرنالین بازی های پلت فرم سبک اقدام از بورس 2D طراحی شده است که در نهایت گیم پلی بازی را به صورت شگفت انگیز در سبک کاملا تیراندازی اکشن به وجود می آورد!

ویژگی های بازی Metal Soldiers 2 :

– وجود حالت ماموریت جدید

– وسایل نقلیه استفاده MS2

– نبرد در برابر تانک های دشمن و شبرس

– شخصیت های مختلف جهت انتخاب

– مبارزه با بسیاری از دشمنان مختلف

– طراحی سلاح های کلاسیک

– گیم پلی شگفت انگیز و عالی

دانلود Metal Soldiers 2 v2.8 – بازی اکشن سربازان فلزی 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.