دانلود بازی ایرانی و جالب مهمان اصغر آقا 2 برای اندروید – نسخه جدید 1.4

انتشار: 24 اسفند 1396
ورژن: 1.4
دانلود بازی ایرانی و جالب مهمان اصغر آقا 2 برای اندروید – نسخه جدید 1.4

مهمان اصغر آقا یک بازی ایرانی و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید می باشد که قبل از این معرفی و برای دانلود قرار داده ایم که به تازگی قسمت دوم بازی عرضه شده که در آن تغییرات چشمگیری انجام شده است. مهمان اصغر آقا 2 علاوه بر داشتن جذابیت بالا دارای سرگرمی بیشتری نسبت به قسمت اول بازی است که شخصیت های جدید وارد بازی شده و تغییراتی در مدل و نحوه بازی نیز اعمال شده است که بدون شک رضایت شما به خود جذب می کند. داستان بازی به گم شدن یا به نوعی ناپدید شدن یهویی اصغر آقا مربوط میشه که هوشنگ به همراه خانواده اش داره تمام تلاش خود را برای پیدا کردنش می کنه، ولی یک سرنخی پیدا شده که شما را می تونه به جاهایی برسونه!

در بازی باید به دنبال اصغر آقا از خونه های بسیاری عبور کنید و نقش همیشگی خود را در مهمونی ها ایفا نمایید و از طریق امتیازات خود را به خانه های دیگر برسانید. اگر از طرفداران و دوستداران قسمت اول بازی هستید، می توانید این نسخه بازی را در گوشی خود نصب کنید و از طریق خانواده هوشنگ به دنبال اصغر آقا بگردید و در بعضی جاها به آن ها کمک کنید.

ویژگی های بازی مهمان اصغر آقا 2

  • کم حجم با گیم پلی بسیار سرگر کننده و جذاب
  • دارای دیالوگ های جذاب و شنیدنی همانند نسخه اول
  • داستان جذاب و جالب بازی برای یافتن اصغر آقا
  • وجود خانه های مختلف با آدرس های متفاوت برای پیدا کردن سرنخ
  • شخصیت های جذاب و جدید نسبت به نسخه اول بازی
  • تلاش و چالش برای جمع اوری سکه و بازکردن خانه های جدید

دانلود بازی ایرانی و جالب مهمان اصغر آقا 2 برای اندروید – نسخه جدید 1.4

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.