دانلود Lordz.io 1.13 – بازی اکشن پادشاهان (لردز) برای اندروید

انتشار: 20 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.13
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Lordz.io 1.13 – بازی اکشن پادشاهان (لردز) برای اندروید

Lordz.io بازی جدید اکشن و سرگرم کننده با دنیای گسترده از جنگ و حمله پادشاهان به ظاهر کوچک می باشد که طراحی و توسعه یافته برای سیستم عامل اندروید از طرف استودیو بازی سازی Spinbot است. ارتشی از غول سربازان، قهرمانان، شوالیه ها، مغ ها، Barbarians و حتی اژدها را ایجاد می کند. سپس خودتان را در میدان جنگ حاضر نمایید تا قدرت خود را برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان به نمایش و اجرابگذارید. نبرد شما در بازی با 20 بازیکن واقعی در سراسر جهان صورت خواهد گرفت و در اخر یکی از پادشاهان موجود در بازی که حتی می توانید شما باشید، آن ها را شکست خواهید داد و قهرمان خواهید شد. در بازی شما این امکان را دارید که بزرگترین ارتش را جمع آوری کنید و خود را به یکی از بهترین ها در بازی از لحاظ های مختلف تبدیل کنید!

بازی Lordz.io همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره نمودیم، بازی دارای گییم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز با سبک استراتژیک چند نفره آنلاین است که حتی بازی را هیجانی نیز کرده است. شما می توانید رفته رفته در بازی با کسب سکه های بیشتر و قدرت، به ارتقاء دادن سربازن و بسیار دیگر از موارد در بازی بپردازید و قدرت آن ها را افزایش دهید تا در جنگ های خود با بازیکنان دیگر همیشه پیروش باشید. با جمع آوری معادن طلا علاوه بر ارتقاء دادن می توانید به سفارشی کردن قهرمانان ارتشی بپردازید. همچنین شما قادر خواهید بود که با دوستان و دیگر بازیکنانی که در بازی وجود دارند از طریق یک ویژگی های استراتژیک، اتحاد شوید و برای افزایش توانایی ها تلاش کنید! بازی Lordz.io را دانلود کنید از بازی کردن لذت ببرید!

ویژگی های بازی Lordz.io :

– دارای استراتژی چند نفره آنلاین

– جمع آوری بزرگترین ارتش از جنگجوها

– حداکثر 20 بازیکن واقعی در یک محیط گسترده جنگ

– ایجاد یک تیم و یا پیوستن به تیم های دیگر

– انجام بازی دوستانه با دوستان خود

– ساخت یک پایگاه پادشاهی شگفت انگیز

– استخدام 7 نوع منحصر به فرد از سربازان

– سفارشی کردن سربازان خود از لحاظ مختلف

– تجهیز کارت برای ارتقاء ارتش خود

دانلود Lordz.io 1.13 – بازی اکشن پادشاهان (لردز) برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.