دانلود Lords of Empire 1.3.1 – بازی استراتژی امپراطوری پادشاهان اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.3.1
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Lords of Empire 1.3.1 – بازی استراتژی امپراطوری پادشاهان اندروید

Lords of Empire به فارسی (امپراطوری پادشاهان) یک بازی نسبتا جدید استراتژی با طراحی و سبک بازی عالی با گیم پلی آنلاین جنگ در زمان واقعی است که از استودیو بازی سازی Ysoul Studio برای سیستم عامل اندروید می باشد. میهن خود را رشد دهید و برای پیشرفت آن نهایت تلاش خود را به کار بگیرید. زمین های حکومتی خود را سفارشی کنید و تمام سربازان استخدام شده را آموزش دهید تا برای جنگیدن در زمان واقعی مقابل دشمنان آماده شوند. پیاده نظام، کمانداران، اسب سواران، ارابه ها و شوالیه ها جزو ارتش شما هستند که همه آن ها آماده یک دستور فوق العاده در زمان مناسب برای از بین بردن دشمنان هستند که می توانید با مدیریت صحیح ارتش قدرتمند خود بر دیگر حکومت های قدرتمند قلبه کنید!

این بازی استراتژی زیبا همانند دیگر بازی های آنلاین نیاز امکان ایجاد اتحادیه ها را می دهد که می توانید با دیگر بازیکنان از سراسر جهان منحد شوید و به رقابت با دیگر بازیکنان به صورت متحدانه بپردازید. همچنین امکان چت کردن با دیگر بایکنان وجود دارد که می توانید از این رو خود را سرگرم کارهای استراتژیک بازی کنید. البته باید در نظر داشته باشید که در بازی تنها کار شما مبارزه با دیگر نیست بلکه یک اژدهای قدرتمندی وجود دارد که باید خود را در شکار کردن اژدها نشان دهید. در بازی Lords of Empire شاهد یک بازی استراتژی عالی با امکاناتی همچن ارتقاء و جنگی خواهید بود که در مارکت گوگل پلی بیش از 100 هزار بار توسط کابران گوشی های اندروید دریافت شده است و از این رو توانسته امتیاز عالی 5.5 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های بازی Lords of Empire :

– ارسال کردن نیروها برای جمع آوری منابع

– امکان چت کردن با بازیکنان جهانی در زمان واقعی

– کمک به متحدان، بالا بردن پیشرفت خود با سرعت

– امکان ارتقاء برخی از موارد موجود در بازی جهت افزایش

– تلاشو  چالش برای شکار اژدها قدرتمند و کم نظیر

– کشتن هیولا برای دریافت منابع و پاداش های دیگر

– امکان ویرایش کردن آسان و سریع اطلاعات خود

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20331 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Lords-of-Empire-1.webp” alt=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20332 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Lords-of-Empire-2.webp” alt=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20333 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Lords-of-Empire-3.webp” alt=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20334 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Lords-of-Empire-4.webp” alt=”دانلود آخرین ورژن بازی Lords of Empire برای اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Lords of Empire 1.3.1 – بازی استراتژی امپراطوری پادشاهان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.