دانلود Lords & Knights 6.11.1 – بازی استراتژی پادشاهان و شوالیه ها اندروید

انتشار: 10 مهر 1396
ورژن: 6.11.1
اندروید: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Lords & Knights 6.11.1 – بازی استراتژی پادشاهان و شوالیه ها اندروید

Lords & Knights – Medieval Strategy MMO پادشاهان و شوالیه ها بازی عالی و جذاب در سبک استراتژی از سوی استودیو بازی سازی XYRALITY GmbH برای گوشی های اندروید می باشد و به صورت رایگان منتشر شده است. همانطور که از نام بازی پیداست ، شما در بازی شاهد جنگ های زیبا و عالی از سوی شوالیه های قهرمانان و پادشاهان خواهید بود! به وجود آوردن اتحادهای استراتژیک با دیگر بازیکنان به همراه مبارزات شدید و جنگ های عظیم و همچنین ساخت قلعه های بزرگ، در انتظار شما است! تجارت و انجام مأموریت های خود در قبال جنگ ها و … که همه آن ها بدون چالش نبوده و دارای چالش متفاوت می باشد. کشف فناوری های جدید برای محافظت از قلعه خود و حتی تسخیر سایر شهرها با استفاده از نیروهای قدرتمند خود از کارهای اصلی در بازی به حساب می آید. هدف شما در بازی بالا بردن قدرت خود و افزایش پیروزی یا افتخارات مقابل دیگر بازیکنان از سراسر جهان می باشد که یک رقابت جهانی به حساب می آید و می توانید در این نبردها قدرت و توانایی خود را در این بازی به نمایش بگذارید!

برخی از ویژگی های بازی Lords & Knights

 • تسخیر کردن امپراتوری دشمنان و افزایش قدرت خود
 • انتخاب و ساخت یک ارتش نیرومند در مقابل دشمنان خود
 • ارتقاء دادن ارتش و افزایش قدرت آن به همراه تجهیزات
 • ایجاد اتحادیه ها برای مبارزه با دشمنان و کمک به یک دیگر
 • ساخت و گسترش قلمرو خود از قلعه های بزرگ و قدرتمند
 • ساخت سیستم دفاعی قدرتمند در مقابل حملات دشمنان
 • غارت کردن منابع نیروری دشمنان خود و جمع آوری آن ها

دانلود Lords & Knights 6.11.1 – بازی استراتژی پادشاهان و شوالیه ها اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.