دانلود Little Singham 1.0.147 – بازی سینگام کوچک برای اندروید

انتشار: 11 شهریور 1397
ورژن: 1.0.147
اندروید: 4.2 به بالا
,
دانلود Little Singham 1.0.147 – بازی سینگام کوچک برای اندروید

Little Singham سینگام کوچک بازی برگرفته شده از سبک آرکید و گیم پلی با بازی دوندگی برای سیستم عامل اندروید است. در خیابان های هند به دنبال جمع آوری سکه و فرار از مخالفان خود به عنوان یک آیتم و شخصیت جذاب است. شخصیت های مختلف از جمله پلیس، جادوگر، خلافکار و … وجود دارد که می توانید رفته رفته در بازی باز کنید و با شخصیت دلخواه به بازی بپردازید. در کل بازی یک کاراکتر اصلی دارد که همانطور که از نام بازی پیداست، اسم قهرمان کوچک “سینگام” می باشد! او شجاعانه عمل می کند و از حرکات آن می توانید خیره شوید. داستان بازی از این قرار است که سینگام یک پلیس وظیفه شناس می باشد ، Shaitan Shambala با کمک کالو و Ballu از زندان فرار کرده است و می خواهد راه خروج اصلی از شهر را بیابد!

فکر کنم با توضیحاتی که در مورد بازی داده شد شما به توانایی و وظیفه خود در بازی پی بردید که باید در این بازی چالش انگیز و تعقیب و گریز به سینگام کوچک کمک کنید تا از فرار زندانی ها جلوگیری کند. در هنگام تعقیب شما باید سعی کنید تمام سکه ها را جمع آوری کنید و هر چقدر بیشتر سکه داشته باشید می توانید موارد جدیدتر را نیز به بازی اضافه کنید. همانند دیگر بازی ها در این بازی نیز می توانید شاهد بسیاری از آیتم های مختلف از جمله آهن ربا، محافظ و … باشید که هرکدام از آن ها جذابیت و سرگرمی خاصی را به بازی می دهند. بازی Little Singham از گرافیک مطلوبی برخوردار است که در مارکت گوگل پلی نیز توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود در مدت نه زیاد طولانی به دست آورد!

ویژگی های بازی Little Singham :

– بازی پرچالش و سرگرم کننده عالی

– تعقیب و گریز از طریق موانع مختلف

– جمع آوری سکه ها در عین حال و اجرای بازی

– انجام و تکمیل نمودن ماموریت خود برابر با پاداش

– پذیرفتن چالش های روزانه برای کسب پاداش های اضافی

– قدرت یو پی سی بالا و عالی

– قرص و بهینه سازی شده برای اندروید

دانلود Little Singham 1.0.147 – بازی سینگام کوچک برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.