دانلود Left to Survive 3.1.0 – بازی اکشن بقا برای زنده ماندن اندروید

انتشار: 1 تیر 1398
ورژن: 2.4.0
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود Left to Survive 3.1.0 – بازی اکشن بقا برای زنده ماندن اندروید

Left to Survive یک بازی جدید و هیجانی در سبک بازی های تیراندازی و اکشن بقا (تلاش برای زنده ماندن) می باشد که طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی My.com B.V. برای موبایل و تبلت های اندروید است. خطر در همه جا سرگردان است و زنده ماندن در برابر زامبی ها مسئله اصلی از بازی است که می توانید با استفاده از تفنگ، نارنجک، تفنگ ساچمهای و هر چیز دیگر خود را از دست آن ها نجات دهید و اینکار را عملی کنید. شما همچنین می توانید از طریق پناهگاه های خود به نجات دادن دیگر بازماندگان بپردازید. البته رفته رفته می توایند اردوگار یا همان پناهگاه های مختلف را پیدا کنید یا بسازید تا از دست زامبی ها در امان باشید. دریافت هلی کوپتر و دفع مواد زائد در پایگاه های دشمن برای سرقت منابع بخشی از جذاب و اضافی از بازی است.

یکی دیگر از قابلیت و حالت بازی های که این بازی بقا برای سرگرمی بیشتر و لذت بردن از هیجان بالا فراهم کرده است، بازی کردن آنلاین با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در مسابقات چند نفره انفرادی و تیمی است که می توانید با دیگران متحد شوید یا یک تیم بسازید و حجتی به صورت انفرادی (تکی) به مبارزه با زامبی ها مشغول شوید. بازی Left to Survive چالش بقا عالی از طریق کشتار زامبی با گیم پلی و گرافیک با کیفیت بالا به وجود می آورد که اگر از طرفداران بازی های بقا زامبی هستید؟ می توانید بازی را از ادامه مطلب دانلود کنید.

ویژگی های بازی Left to Survive :

– کشتن انبوهی از زامبی ها

– نابود کردن پایگاه های دشمن زامبی با هلیکوپتر

– رقابت PvP در حالت آنلاین و زمان واقعی شدید

– امکارن بازی کردن به صورت انفرادی و تیمی

– جمع آوری و استفاده از سلاح های مختلف

– امکان ساخت و سفارشی کردن پایگاه ها

دانلود Left to Survive 3.1.0 – بازی اکشن بقا برای زنده ماندن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.