دانلود Last Zombie 1.1.6 – بازی نقش آفرینی آخرین زامبی برای اندروید

انتشار: 21 اسفند 1396
ورژن: 1.1.6
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Last Zombie 1.1.6 – بازی نقش آفرینی آخرین زامبی برای اندروید

Last Zombie آخرین زامبی یک بازی جدید موبایلی برای سیستم عامل محبوب اندروید میباشد که دارای سبک ترکیبی نقش آفرینی و اکشن است. همانطور که از بازی پیداست شما در طول بازی باید به کشتار زامبی های خطرناک با کمک دوستان خود بپردازید و هر چالش سرگرم کننده را به پایان برسانید. در ابتدا باید سعی خود را کنید تا 9 مزدور منحصر به فرد با 9 نوع سلاح مختلف را برای شکستن موج بی پایان زامبی ها به کار بگیرید و از طریق تیراندازی تمام زامبی ها را از پا در آورید. همچنین در بازی شما می توانید شاهد بسیاری از آستم های خشم و … برای شکتار راحت تر زامبی ها باشید و با لفت دادن خود در بازی به یکی از قهرمانان کشتار زامبی بازی تبدیل شوید! بسیاری اسلحه های مختلف به همراه زامبی وجو دارد که می توانید با چالش کشیدن خود آن ها را باز کنید!

Last Zombie طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی LIGENSOFT که در کل می توان گفت دارای حجم کم و گیم پلی ساده بدون هیچ پیچیدگی در کنترل بازی می باشد که گی مپلی بازی می تواند ساعت ها شما را مشغول شکتار زامبی ها کند. این بازی زیبا برای اولین بار در ایران توسط وبسایت میلاد دانلود معرفی و برای دانلود قرار گرفته است که در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را به هزاران بار دانلود توسط کاربران به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Last Zombie

  • کم حجم و رایگان برای بازی
  • وجود انوعی مختلف از زامبی ها برای کشتار
  • وجود بسیاری از سلاح های قدرتمند و کشنده زامبی ها
  • وجود 9 شخصیت مختلف با توانایی های منحصر به فرد
  • حمله ناگهانی زامبی ها با موج بی پایان
  • کنترل لمسی آسان و سرگرم کننده

دانلود Last Zombie 1.1.6 – بازی نقش آفرینی آخرین زامبی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.