دانلود Last Hope – Zombie Sniper 3D 5.2 – بازی تک تیراندازی به زامبی اندروید

انتشار: 20 فروردین 1397
ورژن: 5.2
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Last Hope – Zombie Sniper 3D 5.2 – بازی تک تیراندازی به زامبی اندروید

Last Hope – Zombie Sniper 3D به فارسی (آخرین امید تک تیراندازی به زامبی) بازی زیبا و عالی که همانطور از نامش پیداست دارای سبک اکشن تیراندازی می باشد که در آن به زامبی های مختلف خواهید جنگید. این بازی زیبا طراحی و عرصه شده از سوی استودیوی بازی سازی JE Software AB برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. انتخاب یکی از اسلحه های قدرتمند و عالی برای آماده کردن دفاعیدر برابر مردم مرده! بعنی زامبی های آدم خوار و کشنده می باشد. آن ها یعنی دشمنان زامبی که از هر طرف به سوی شما خواهند آمد که می توانید با دقت یکی یکی آن ها را از پا درآورید در غیر اینصورت آن ها شما را زنده نمی گذارند! یکی غفلت بچه گانه یا یکی اشتباه ساده می تواند شما را به سوی مرگ بفرستد، پس باید با تمام قدرت و توانایی ها از خود محافطت کنید!

در بازی شما در محیط ساده صحرا که یک روستای کوچک پر از زامبی است و کار شما فقط تیراندازی با تک تیراندازی به سوی آن ها می باشد. البته با کشتن آن ها می توانید به امتیازاتی دست یابید و از طریق آن به خرید برخی از موارد جدید یا ارتقاء دادن سلاح خود جهت افزایش دادن قدرت آن بپردازید. همچنین در بازی امکان باز کردن مهارت های جدید جهت به نمایش گذاشتن در برابر زامبی ها وجود دارد که می توانید رفته رفته از طریق پیشرفت آن ها را باز کنید. Last Hope – Zombie Sniper 3D در کل یکی بازی بدون نیاز به اینترنت (آفلاین) می باشد که دارای حجم کم و گرافیک مناسب و زیبا با قابلیت نصب روی سیستم عامل های اندروید است.

ویژگی های بازی Last Hope – Zombie Sniper 3D

 • بدون نیاز به اتصال اینترنت و کاملا آفلاین
 • دارای ویژگی های اجتماعی از از جمله مدیران و دستاوردها
 • تغییرات گسترده ای از حالت های گیم پلی و اهداف
 • زمینه های تیراندازی غنی و رنگارنگ مختلف
 • آیتم های بازشدنی از مهارت ها و استعدادها
 • وجود سلاح های مختلف و عالی قابل ارتقا
 • بسیاری از زامبی های مختلف گرسنه
 • دارای حالت زامبی کشی در شب

دانلود Last Hope – Zombie Sniper 3D 5.2 – بازی تک تیراندازی به زامبی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.