دانلود LAST DAY ALIVE 0.8.0 – بازی بقا آخرین روز زنده ماندن اندروید

انتشار: 26 خرداد 1397
ورژن: 0.8.0
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود LAST DAY ALIVE 0.8.0 – بازی بقا آخرین روز زنده ماندن اندروید

LAST DAY ALIVE به فارسی آخرین روز زنده ماندن (بقا) یک بازی جدید و فوق العاده برای سیستم عامل محبوب و پرطرفدار اندروید از سوی استودیو بازی سازی  My.com B.V. طراحی و عرضه شده است. اسلحه خود را بکشید و تمرکز خود را برای زنده ماندن در این بازی اکشن تیراندازی به کار ببرید! خطر در همه جا سرگردان است زنده ماندن در برابر زامبی با استفاده از تفنگ، نارنجک و هر چیز دیگر … بخشی از این باری است که توسط شما صورت خواهد گرفت و باید خود را به بالاترین نحوه از خطرات کشنده، نجات دهید. شما می توانید به پناهگاه های بسیاری برای نجات دادن خود از دست زامبی ها بروید و از طریق زرادخانه خود به خرید سلاح های جدید و بازکردن دیگر تچهیزات بپردازید. هر سلاح و تفنگ می تواند در مواقع مختلف به کار رود و شما را از دست مرگ نجات دهد!

همچنین در بازی شما قادر خواهید بود برای خود یک اردوگاهی بسازید تا در برابر حملات دشمن شروع به دفاع کنید که در گیم پلی تعریف شده بازی با صحنه و اتفاق های متفاوتی رو به رو خواهید شد. یکی از ویژگی و زمینه های عالی که بازی LAST DAY ALIVE فراهم کرده است، امکان مسابقه دادن چند نفره با بازیکنان دیگر است که می توانید به دو صورت انفرادی یا تیمی این مسابقه شکل گیرد که در آن شما به عنوان یک باند انسانی از متحدان با دیگر دشمنان به بازی خواهید پرداخت. بازی LAST DAY ALIVE از کیفیت گرافیک جذاب و عالی برخوردار است که در ادامه مطلب با فایل دیتا به همراه نسخه مود شده برای دانلود با لینک مستقیم قرار گرفته است که امیدواریم از دانلود و بازی لذت ببرید!

ویژگی های بازی LAST DAY ALIVE :

– وجود انبوهی از زامبی ها و کشتن آن ها

– جمع آوری و به کار گیری انسان های زنده

– نابود کردن پایگاه های زامبی ها با هلیکوپتر

– بازی در زمان واقعی با دیگر بازیکنان از سراسر جهان PvP

– امکان ساخت و سفارشی کردن پایگاه برای خود

– ساخت، سفارشی کردن و دفاع از جایگاه خود برای دفاع آسان در برابر زامبی

– وجود بسیاری از سلاح های عالی

دانلود LAST DAY ALIVE 0.8.0 – بازی بقا آخرین روز زنده ماندن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.