دانلود Knight Saves Queen 1.4.0 – بازی (شوالیه ملکه را نجات می دهد) اندروید

انتشار: 15 شهریور 1396
ورژن: 1.4.0
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Knight Saves Queen 1.4.0 – بازی (شوالیه ملکه را نجات می دهد) اندروید

Knight Saves Queen به فارسی می باشد (شوالیه ملکه را نجات می دهد) یک بازی جدید و در سبک پازل و فکری می باشد که توسط استودیو بازیسازی Dobsoft Studios برای اندروید می باشد. یک بازی پازل با چرخش منحصر به فرد در شطرنج! عنوان فرمانده شوالیه شجاع را برعهده بگیرید و ملکه را در مجموعه ای از پازل های چالش انگیز و سخت نجات دهید تا خود را به یک شوالیه قهرمان تبدیل نمایید. سفر به یک مجموعه ای از سرزمین های عجیب و غریب به عنوان دوست و دشمن در مسیر پیروزی که علاوه بر جذاب وبدن شما را به داستان سرگرم کننده و زیبا وارد می کند. بازی Knight Saves Queen دارای حجم کمی می باشد و کیفیت گرافیک بالایی را دارد که جدیدترین نسخه از بازی با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Knight Saves Queen

  • استفاده از قطعات شطرنجی در یک بازی پازل کاملا جدید!
  • وجود ده ها سطوح خمش مغزی با پازل های زیاد به طور مرتب اضافه شده
  • تصاویری زرق و برق دار همراه با نمره ارکستر کامل
  • داشتن 12 دستاورد برای شکار کردن

دانلود Knight Saves Queen 1.4.0 – بازی (شوالیه ملکه را نجات می دهد) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.