دانلود Klondike Adventures 1.15 – بازی ماجراهای کلندیک برای اندروید

انتشار: 14 شهریور 1397
ورژن: 1.15
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Klondike Adventures 1.15 – بازی ماجراهای کلندیک برای اندروید

Klondike Adventures بازی زیبا و جذاب با سرگرمی بالا از ماجراجویی های فوق العاده با کلندیک می باشد که مدت زیادی نیست به در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی VIZOR APPS طراحی و برای عرضه قرار گرفته است که درحال حاضر مخصوص گوشی اندروید تولید شده است. ما در این پست قصد قرار دادن این بازی زیبا را به عنوان اولین وبسایت ایرانی داریم که بازی را معرفی و برای دانلود قرار می دهد! سفر به صورت عجله در زمان طلایی با ماجراهای Klondike که آباحاضر به ماجراجویی هستید؟!  کاوش سرزمین های وحشی آلاسکا همراه با شجاعت کیت و ماجراجویی صلاح پولو که شما را جاهای بسیاری خواهند کشاند که حتی شاید نظیرش را ندیدید.

در بازی Klondike Adventures دنیایی پر از هیجان انگیز سفر، گنجینه های پنهان با فرصت های عالی و quests چالش برانگیز است منتظر شما است که در آن به کارهای بسیاری خواهید پرداخت! چالش های کامل در عین حال لذت بخش وجود دارد که در کل بازی شما به کارهای مختلف از جمله تبدیل کردن ایستگاه متروکه به یک شهر شکوفا، ساخت کارخانجات، استفاده از معدن برای منابع و صنایع دستی که همه کارها به دست به دست هم خواهند داد تا یک بازی ماجراجویی فوق العاده برای گوشی و تبلت های اندروید فراهم کند!

ویژگی های بازی Klondike Adventures :

– آشنا شدن با ضخصیت های بسیار در سفرها

– سفر به منظقه های مختلف در زمان سرعت برای از دست ندادن وقت

– چالش های کامل و در عین حال لذت بخش به همراه راهنما

– تبدیل یک ایستگاه متروکه به یک شهر زیبا، ساخت کارخانجات و …

– ساخت مزرعه های مختلف از باغ وحش های جذاب

– لذت بردن از مناظر نفس و مناظر با اسرار عجایب

– و …

دانلود Klondike Adventures 1.15 – بازی ماجراهای کلندیک برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.