دانلود Kingdoms of Heckfire 1.32.2 – بازی استراتژی نبرد پادشاهی اندروید

انتشار: 25 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.32.2
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Kingdoms of Heckfire 1.32.2 – بازی استراتژی نبرد پادشاهی اندروید

Kingdoms of Heckfire بازی زیبا با طراحی سبک استراتژی عالی از جنگی پادشاهی در برابر هیولاهای و موجودات مختلف است که توسعه یافته از استودیو A Thinking Ape Entertainment Ltd. برای سیستم اندروید است. پادشاهی خود را بسازید، اژدهای خود را آموزش دهید و برای نبرد در برابر دشمنان مختلف از جمله هیولاها و دیگر پادشاهان آماده کنید! از مردمان تا موارد عجیب و غریب همگی در این بازی نبرد همه آنلاین و استراتژی در زمان واقعی MMO می باشد. در بازی شما شاهد نبرد در زمان واقعی با نقشه باز از جهان پر از هیولا خواهید بود که شما را غرق هیجان خواهد کرد! بازیکنان دیگر به شما حمله خواهند کرد و شما نیز در فرصت مناسب که به نوعی هر وقت آمادگی حمله داشتید می توانید ارتش خود را به سوی دیگر بازیکنان از سراسر جهان بگیرید!

شما در بازی قادر خواهید قهرمانان جدید و قدرتمندی را ایجاد کنید با به دست اوردن پیروزی و منابع مالی بیشتر می توانید به ارتقاء دادن و بیشتر کردن آن ها نیز فکر کنید و هیولاها را به همراه دیگر رقبای جهانی شکست دهید که نشان دهنده قدرت و توانای شما در بازی است. بازی Kingdoms of Heckfire طراحی شده با کیفیت گرافیک عالی و زیبای با جهانی جذاب و هیجان می باشد که همانطور در پاراگراف قبلی اشاره شد، در بازی بازیکنان به صورت زنده و در زمان واقعی از سراسر جهان با یک دیگر به مبارزه و نبرد از طریق قهرمانان و اژدهای خود می پردازنند. لازم به ذکر است که توانسته امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و به دانلود 500 هزار ازسراسر جهان دست یابد!

ویژگی های بازی Kingdoms of Heckfire :

– نبر در زمان واقعی با نقشه باز جهان پر از هیولا!

– رقابت و به چالش کشیدن خود در برابر بازیکنان دیگر!

– ساخت ارتش قدرتمند اژدها برای ترساندن دشمنان

– ایجاد قهرمانان قدرتمند و اتحاد برای حاکمیت منطقه ای

– مسابقات بازی با جایزه های مختلف و هیجان بالا

– نبرد تیتان ها را برای مقادیر عظیم غارت منابع

– کیفیت گرافیک جذاب با صحنه های نبرد جذاب

– ساخت پادشاهی خود برای مبارزه با هیولاها و …

– و …

دانلود Kingdoms of Heckfire 1.32.2 – بازی استراتژی نبرد پادشاهی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.