دانلود King Of Shooter : Sniper Shot Killer 3D 1.1.4 – بازی پادشاه تیرانداز اندروید

انتشار: 22 اسفند 1396
ورژن: 1.1.4
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود King Of Shooter : Sniper Shot Killer 3D 1.1.4 – بازی پادشاه تیرانداز اندروید

King Of Shooter : Sniper Shot Killer 3D بازی زیبا از رویان گر یک تک تیرانداز حرفه ای و یک قاتل کشنده دشمنان ماهر است که توسط استودیوی بازی سازی WEDO1.COM GAME برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. قبل از این، بازی های تیراندازی دیگر را هم در این سبک از این استودیو بازی سازی توسط سایت معرفی کرده ایم که از هیجان و جذابیت بالایی برخوردار هستند. شما در یک لیگ بازی خواهید کرد، متحدان خود را دنبال کنید تا با نیروهای شریرانه در سراسر جهان مبارزه کنید. در صحنه های پرشور مهارت های تیراندازی خود را بیان کنید و به شکلی جالب همه دشمنان از پا در آورید! سلاح های مخصوص شما ساخته شده اند تا با قدرت آن ها بتوانید دشمنان را به آسانی شکار کنید و خود را به یکی قاتل حرفه ای تبدیل نمایید!

بازی King Of Shooter دارای گرافیک های ترسناک و هیجان انگیز 3D نسبت به حجم خود دارد که شما را به جنگل های استوایی، جزایر دریا و بالای آسمان خراش ها  خواهد برد تا صحنه های تیراندازی خود را در آنجا به اجرا بگذارید. همچنین بازی علاوه بر دیگر ویژگی ها دارای سیستم آب و هوایی عالی می باشد که می توانید تجربه عالی از تیراندازی در شب، روز، هوای بارانی و … داشته باشید. هر مکانی با ترس و خطری منتظر شما است که برای نابودی دشمنان در آنجا و تکمیل کردن ماموریت های خود پا بگذارید و قدرت شلیک خود را به عنوان یک شاه تیرانداز به نمایش بگذارید!

ویژگی های بازی King Of Shooter : Sniper Shot Killer 3D

 • جمع آوری قطعات سلاح برای باز کردن سلاح نهایی
 • صدای مهیب انفجار منحصر به فرد با تجربه تیراندازی متفاوت
 • استراتژی و تیراندازی بالا با جذابیت و هیجان بسیار
 • شاهد بودن به بسیاری از صحنه های متفاوت با تیراندازی از مکان های مختلف
 • دفاع پایه خود و ایحاد رتبه جهانی در برابر بازیکنان دیگر
 • نمایش لیست رتبه بندی برتر برای اثبات مهارت های شما
 • اتومبیل های جنگی، هواپیما ها و بیسیاری دیگر از برای دشمنان
 • وجود شهر و مکان های جهانی و بسیار برای بقا در آن ها

دانلود King Of Shooter : Sniper Shot Killer 3D 1.1.4 – بازی پادشاه تیرانداز اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.