دانلود Kebab World – Cooking Game 1.13.0 – بازی آشپزی کباب برای اندروید

انتشار: 1 خرداد 1398
ورژن: 1.13.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Kebab World – Cooking Game 1.13.0 – بازی آشپزی کباب برای اندروید

Kebab World – Cooking Game (جهان کباب) بازی زیبا و عالی برای دوستداران بازی های آشپزی و پشت و پز در گوشی و تبلت های اندروید می باشد که طراحی و منتشر یافته در مارکت اندرویدی گوگل توسط استودیو بازی سازی Hammurabi Games است. یک سفر خوشمزه در سراسر ترکیه داشته باشید! از طریق کشف حماسی غذاهای سنتی ترکیه، مهارت های آشپزی خود را توسعه دهید. آنچه مشتریان از شما توقع دارند را خوشحال کنید تا پول بیشتری کسب نمایید. یاد بگیرید چگونه از دستور العمل سنتی برای پخت پز استفاده کنید تا بتوانید کباب شیش، ساکارم مرغ و دیگر غذاها را با موارد اولیه مختلف به وجود آورید و به مهارت های جدید و مختلفی در زمینه آشپزی پیدا کنید!

240 مرحله به همراه 6 مکان در ترکیه وجود دارد تا شما آنها را کشف کنید و خود را در تمام عرصه مراحل به یک آشپر استاد تبدیل شوید که این را باید از طریق رضایت مشریان در غذاها ثابت کنید. غذاهای مختلف از جمله غذاهای دریایی نیز برای پخت و پز در بازی پردازش شده است که می توانید آن را پخت و پز کنید. هر چقدر تلاش کنید، می توانید کسب کار خود را توسعه دهید و از طریق کسب پول بیشتر به ارتقاء دادن بسیاری از موارد مربوط به آپشزی از جمله تجهیزات و غذاها بپردازید. بازی Kebab World – Cooking Game در مارکت گوگل بیش از یک میلیون بار دریافت و نصب شده است و از این توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را به نام خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Kebab World – Cooking Game :

– بسیاری از مهارت های قابل ارتقاء

– تهیه چالش در پخت و پز غذای مختلف

– بسیاری از سطوح بیش از 200 مرحله در 6 مکان مختلف

– تلاش برای باز کردن غذاهای جدید از جمله سنتی و دریایی و …

– و …

دانلود Kebab World – Cooking Game 1.13.0 – بازی آشپزی کباب برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.