دانلود Just Skate 1.0.8 – بازی عالی اسکیت سواری برای اندروید

انتشار: 19 خرداد 1397
ورژن: 1.0.8
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Just Skate 1.0.8 – بازی عالی اسکیت سواری برای اندروید

Just Skate (فقط اسکیت) یک بازی عالی و سرگرم کننده از اسکیت سواری جذاب در موبایل و تبلت های اندرویدی می باشد که توسعه یافته و عرضه شده در مارکت گوگل پلی از سوی استودیو بازی سازی Canvas Games است. در بازی شاهد یک گیم پلی اسکیت سواری منحصر به فرد جدید خواهید بود که باید به جاستین بیبر کمک کنید تا اسکیت رانی خود را شروع کند. سطوح مختلفی از بازی وجود دارد که در هر سطوح شما وظیفه دارید تا جایی که می توانید بهترین حرکات اسکیت سواری ار به احرا بگذاید و به جمع آوری سکه ها بپردازید. بازی بسیاری از موارد مختلف از جمله شخصیت ها  و … را با امکان انتخاب فراهم می کند.

چالش بازی بسیاری ساده ، اما جذاب و هیجانی نیز می تواند برای کاربران باشد که زیرا در آن شما باید حرکات خود را از روی پرش موانع مختلف و چالش برانگیز شروع کنید! همچنین در بازی Just Skate شما با محیط های بسیاری از شهرهای آمریکایی آشنا خواهید شد که هر کدام از آن ها نسبت به یک دیگر دارای جذاب و سرگرمی متفاوتی است. لازم به ذکر است که بازی Just Skate در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده شده است و تاکنون توانسته با جذب کاربران به خود در مدت کمی به هزاران بار دانلود توسط کاربران دست یابد و امتیاز عالی 4.9 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Just Skate :

– وجود شخصیت های مختلف از چهره های مشهور برای اسکیت بازی

– موارد مختلف برای انتخاب از جمله شخصیت و اسکیت

– محیط های مختلف برای بازی و چالش

– تلاش برای کسب سکه و باز کردن موارد جدید

– و …

دانلود Just Skate 1.0.8 – بازی عالی اسکیت سواری برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.