دانلود iSlash Heroes 1.6.2 – بازی آرکید پرش نینجا اندروید

انتشار: 6 مهر 1396
ورژن: 1.6.2
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود iSlash Heroes 1.6.2 – بازی آرکید پرش نینجا اندروید

iSlash Heroes بازی بسیار جذاب و عالی در سبک بازی های آرکید می باشد که از سوی استودیو بازی سازی Duello Games برای گوشی های اندروید طراحی و به صورت ریاگان در مارکت اندرویدی گوگل عرضه شده است. نحوه بازی آسان و ساده می باشد و البته دارای چالش های سرعت هست که در آن شما باید با استفاده از انگشت خود به تخته های مختلفی که مشاهد خواهید کرد ضربه بزنید. همچنین باید در بازی حواستان باشد تا اشتباهی هدف نگیرید که در کل در نظر داشته باشید که بازی نیاز به دقت بسیاری برای حرفه ای شدن دارد. تنظیم حس های مختلف نینجا و تیز کردن مهارت تند و سریع خود برای انجام و به اتمام رساندن تمام مراحل چالش انگیز انی بازی جذاب!

پازل iSlash Heroes پازل شماره 1 با عناصر گیم پلی جدید مرگبار، کارفرمایان بی سر و ته است که طراحی شده با کیفیت گرافیک خیره کننده به همراه بسیاری از سطوح به چالش انگیز می باشد که یک بازی عالی و اعتیادآور را برای گوشی های اندروید به وجود می آورد. این بازی دارای دو حالت به اضافه 770 مرحله عالی است که می تواند شما را ساعت ها مشغول بازی کند! بازی پرش نینجا اسلش طرفداران زیادی از سراسر جهان دارد!

برخی از ویژگی های بازی iSlash Heroes

  • گرافیک بسیار جذاب و خیره کننده با کیفیت بالا!
  • وجود 770 مراحل و سطوح چالش انگیز در دوحالت مختلف!
  • طراحی شده با گیم پلی سریع و چالش انگیز نینجا
  • دارای شخصیت های مختلف و رزمی از جمله استاد، نینجا و …
  • نحوه بازی سرعتی ساده و آسان تنها با استفاده از نوک انگشت
  • بسیار جذاب و سرگرم کننده با طرفداران بسیار!

دانلود iSlash Heroes 1.6.2 – بازی آرکید پرش نینجا اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.