دانلود Idle Zoo Tycoon 1.0.0 – بازی مدیریت و ساخت باغ وحش اندروید

انتشار: 16 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Idle Zoo Tycoon 1.0.0 – بازی مدیریت و ساخت باغ وحش اندروید

Idle Zoo Tycoon: Tap, Build & Upgrade a Custom Zoo سرمایه دار باغ وحش یک بازی جدید و بسیار زیبای در سبک بازی های شبیه سازی است که دارای جذابیت و سرگرمی عالی می باشد. این بازی دارای طراحی آسان برای به وجود آوردن نحوه بازی آسان در سیستم عامل اندروید می باشد که می توانید در بازی به راحتی از طریق ضربه زدن به ایجاد، ساخت و ساز، ارتقاء و سفارشی کردن بسازید. در بازی شما به عنوان یک مدیر باغ وحش کوچک را دارید که باید تمام تلاش و سعی خود را جهت بزرگ کردن و پیشرفت فوق العاده آن به کار بگیرید. شما می توانید با ایجاد کردن ساختمان ها و بخش های مختلف به باغش وحش و جمع آوری حیوانات مختلف، تماشاگران و مشتریان جمع آوری کنید تا از طریق آن ها به کسب پول بپردازید.

همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره نمودیم، شما می توانید در بازی به آسانی از طریق کسب سکه و پول به ایحاد بخش های جدید، ارتقاء برخی از ساختمان های وجود در باغ وحش، آوردن حیوانات جدید و جذاب به باغ وحش خود بیاورید تا بازدیدکنندگان را بالا ببرید. یکی از الویت های اول بازی، زیبا بودن باغ و وحش است که در آن شما باید آن را در نظر بگیرید تا زیبا و جذب کننده باشد. تجارت، ارتقاء حیوانات، افزایش دادن جمعیت حیوانات، رسیدن به غذاهای مورد نیاز هر حیوان و … از دیگر کارهای موجود در بازی است که به آن ها خواهید پرداخت. بازی Idle Zoo Tycoon طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Iron Horse Games LLC می باشد که در مارکت گوگل به صورت رایگان عرضه شده است و توانسته به امتیاز عالی 4.7 از 5.0 با بیش از 100 هزار دانلود دست یابد!

ویژگی های بازی Idle Zoo Tycoon :

– افزایش حیوانات باغ وحش با خرید و فروش حیوانات

– مدیریت مرگ و مریر های و کنترل جمعیت در باغ وحش

– استفاده از غذاهای مختلف برای تغذیه حیوانات

– امکان ارتقاء هر حیوان مورد نظر از باغ وحش

– تجارت حیوانات باغ وحش خود برای کسب پول بیشتر

– تجربه ی منحصر به فرد بازی افزایشی

– تلاش و به چالش زدن خود برای رسیدن موفقیت

دانلود Idle Zoo Tycoon 1.0.0 – بازی مدیریت و ساخت باغ وحش اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.