دانلود Idle City Empire 2.5.6 – بازی امپراطوری شهر بیکار اندروید

انتشار: 26 اسفند 1396
ورژن: 2.5.6
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Idle City Empire 2.5.6 – بازی امپراطوری شهر بیکار اندروید

Idle City Empire (امپراطوری شهر بیکار) بازی زبیا در سبک بازی های شبیه سازی ساخت شهر و شهر سازی برای اندروید می باشد که توسط استودیو تازه تأسیس futureplay طراحی و انتشار یافته است. ساختن و بهینه سازی شهر سودآور به صورت تمام وقت! سرمایه گذاری های هوشمند را به طیف وسیعی از ساختمان ها و کسب و کارها تبدیل کنید و تا بتوانید به سودهای میلیونی نزدیک شوید. ساختمان های زیادی را بسازید و به موقع با گسترش شهر آن ها را ارتقاء بدید تا جمعیت شهرتان نیز افزایش یابد و به یک شهر پر رونق و زیبا تبدیل شود. از حزب هالی مختلف برای حمایت کنی تا قدرت خود را در این شهر بیکار افزایش دهید و ثروت خود را رفته رفته بالا ببرید!

Idle City Empire گیم پلی شرگرم کننده و شبیه سازی شده ساخت و ساز ساختمان ها می باشد که در کل بازی بدنن نیاز به اینترنت یعنی آفلاین است که می توانی دبا نصب آن در گوشی خود یک سرگرمی جدید برای خود به ارمغان آورید. همچنین این بازی زیبا در مارکت گوگل پلی به تعداد بالای 5 میلیون بار توسط کاربران اندروید از سراسر جهان دریافت شده و توانسته از این رو امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Idle City Empire

  • تلاش برای ساخت و سازهای جدید و بیشتر شدن ثروت خود
  • جمع آوری توده های ساختمان های سرد و کسب و کار
  • حمایت کردن از حزب های تولیدی شهر خود برای محبوبیت بیشتر
  • ساخت محله های جدید برای افزایش جمعیت شهر
  • تصمیم های هوشمندانه برای ارتقاء دادن ساختمان ها در زمان مناسب
  • بازی کاملا آفلاین بدون نیاز به اینترنت

دانلود Idle City Empire 2.5.6 – بازی امپراطوری شهر بیکار اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.