دانلود Ice Rage: Hockey Multiplayer Free 1.0.35 – بازی خشم یخ: هاکی اندروید

انتشار: 6 فروردین 1397
ورژن: 1.0.35
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Ice Rage: Hockey Multiplayer Free 1.0.35 – بازی خشم یخ: هاکی اندروید

هاکی روی یخ یکی از ورزش های هیجان انگیز و جذاب می باشد که اگر شما جزو طرفدارن این ورزش هستید؟ پیشنهاد می کنیم این بازی را  از دست ندید و با ما همراه باشید! Ice Rage: Hockey Multiplayer Free یک بازی عالی و زیبا که شبیه سازی هاکی روی بخ در تلفن های همراه هوشمند می باشد که طراحی شده از سوی استودیوی بازی سازی HeroCraft Ltd. برای گوشی و تبلت های اندروید است. بازیکنان در یک مسابقه یخی، در یک دوئل هاکی قرار خواهند رفت که یک بازیکن و یک دروازه بان در هر طرف وجود خواهد داشت که بازیکنان باید سریع و خشن باشند تا بتوانند از هربازی انجام داده امتیازی را کسب کنند. سه حالت مختلف تک نفره و چند نفره امکان بازی است که می توانید نسبت به دلخواه خود هر کدام را خواستید امتحان و بازی کنید.

در بازی ده ها تن از شخصیت های منحصر به فرد را انتخاب کنید و برای بازی آماده شوید که می توانید از طریق کسب بردهای بیشتر به ارتقاء دادن بسیاری از موارد و سطح خود در حالت چند نفره بپردازید. بازی Ice Rage: Hockey Multiplayer Free طراحی شده با انیمیشن شگفت انگیز و شخصیت های کاریزماتیک است که در آن نیز شاهد مسابقات قهرمانی و چند نفره چالش انگیز خواهید بود. همخچنی بازی دارای گرافیک بالا با امکانات و ویژگی های بسیار است که در حال حاضر بیش از 3 میلیون بازیکن از سراسر جهان به بازی می پردازند!

ویژگی های بازی Ice Rage: Hockey Multiplayer Free

  • امکان بازی کردن به صورت چند نفره با نیاز به دو دستگاه
  • طراحی شده با گرافیک فوق العاده 3D و عالی
  • حالت مسابقات با شرکت حریفان قدرتمند
  • مورد اعتماد بودن یش از 2 میلیون بازیکناز سراسر جهان
  • امکان شبیه سازی بازی تک نفره فوق العاده هاکی روی یخ

دانلود Ice Rage: Hockey Multiplayer Free 1.0.35 – بازی خشم یخ: هاکی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.